Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kuaför Salonu Görmek

Rüyada kuaför salonu görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda eski sevdigim çocugun annesi benim anneme “bu çocukları evlendirsek” diye konuşuyorlardı, sonra onaylandı, isteme olmadı direk nişan hazırlıkları başladı, ben onu rüyamda da gerçekte de sevmiyorum, oda beni sevmiyor zaten, ama rüyamda itiraz etmiyor, bende itiraz etmiyorum, aksine nişan hazırlıkları yapıyorum.

Gece vakti kuaför salonu gibi bir yere gidiyorum, elimden 2 çocuk tutuyor, ama tanımıyorum, sonra arkamdan eski sevdigim çocuk geliyor, hiç bir şey demiyor, kuaföre giriyorum, saçımı kimse begenmesin diye kötü bir şey yaptırıyorum, düz ama çok kabarık, igrenç bir şey yaptırıyorum.

Sonra babam beni görüyor, bir şey demiyor, bide eski sevdigim cocugun elinde yüzük vardı, alyans gibi bişey yüzük kutusunun içindeydi kırmızı kurdele ile baglıydı..

rüyam bitti ve o gün eski sevdigim çocugu gördüm okulun kantininde ve ertesi günde okulda voleybol oynarken arkadaşlarımla eski sevdigim cocuk arkadaşlarıyla biyere kaçın diye konuşuyordu o rüyayı gördügümden beri hergün eski sevdigim cocugu görüyorum . rüyanın anlamını çok merak ediyorum kaç gündür rüya aklımdan çıkmıyor .. lütfen anlamını yazın, rüyada kuaföre gittiğini görmek neye işaret eder?

Rüyada kuaför salonu görmek neye yorulur?

Rüyanız, gerçek yaşamınızda kendinizle barışık olmadığınızı, hayatınızda mutsuzlukların ağır bastığını, dış görünümünüzle ilgili önemli sıkıntılarınız olduğunu simgelerken önemli bir yalnızlık duygusu çektiğinizi işaret etmektedir.

Rüyada kuaför salonu görmek dış görünümle ilgili mesaj verir. Rüyada kuaför salonuna gitmek Çevrenizdeki insanların sizin fizik dış görünüşle ilgili fikir ve görüşlerine fazla önem verdiğinizi ifade eder. Lütfen rüyada saç görmek sayfasını da inceleyin.

“Rüyada Kuaför Salonu Görmek” için 2 yanıt

Merhaba 4 aylik evliyim, 19 yasindayim ruyamda esimle tekrar nisanimiz yapiliyordu, ben kuaforde sacimin yapilmasini bekliyordum fakat kimse benimle ilgilenmiyor, calisanlar baska musteriye bakiyordu, bende nisana gec kalma telasina girmistim, esim ve babam yanimda bana tesselli veriyordu, tamam yetisicez nisana diye fakat yinede benimle kuafor ilgilenmiyor ben agliyordum, sonra ablam geldi o da evli fakat ustune beyaz boynu ve arkasi yesil gelinlik giymisti ona “sen mi ben mi evlencem” diye sordum, annem de yaninda olsun boyle de guzel oldu diyordu, neyse herkes gitti yanimdan kuafor hala sacimi yapmamisti, tekrar esim beni kuaforden aldi hava cok yagmurluydu beni eve goturuyordu, ev tepede bir yerde korkunc bir yerdeydi, arkamizdan ates ediyorlardi, sonra uyandim ruyami yorumlarmisiniz tesekkur ederim simdiden.
19, Kadın, Evli, Ev hanımı, mutluyum.

Serpil merhaba,
Bazı yorumları yaparken sıkılıyorum, karşı taraf yanlış anlar, üzülebilir, kırılabilir endişesi yaşıyorum. Senin rüyanda bu sınıfta. Ancak bir büyüğün olarak bunları yazmak zorundayım. Umarım yanlış anlamaz bundan fayda sağlarsın.
Görmüş olduğun rüya, gerçek hayatında güzel yönde değişim, gelişmeler eşiğinde olduğunu ancak bazı iç korkuların yüzünden ( bu korkuların dış görünüm hakkında olma ihtimali yüksek) bu güzelliklere erişmekte geciktiğini ya da bazı fırsatları kaçırdığını / kaçıracağını simgelemektedir. Sakin bir kafa ile durum değerlemesi yapıp, bu korku ve endişelere nelerin sebep olduğunu tespit edip onları çözdüğünde yaşamının çok daha güzelleşeceğine inanabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir