Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kubbeye Çıkmak

Rüyada kubbeye çıktığını görmek neye işaret eder?

Rüyamda Karadeniz Maçka’dayım, çok yüksek bir kubbeye çıkmışım. Sonra bir amca beni bir türbeye götürüyor, orada eşimin işi için dua ediyorum. Daha sonra denizin üstünde yürüdüğümü ve balıkları gördüğümü hatırlıyorum. Bunların manası nedir? gül, 24, Evli, Ev hanımı, mutsuz

Rüyada kubbe görmek ve kubbeye çıkmak tabiri

Rüyada kubbe görmek, kubbeye bakmak, kubbeyi seyretmek çok fazla hırs sahibi olduğunuzu, şiddetli arzularınızı simgeler. Rüyada kubbeye çıkmak, uyanık hayatınızda hırsınıza hakim olmadığınızı ancak bunlara ulaşamayınca da büyük bir hayal kırıklığı yaşadığınızı temsil eder.

Rüyada türbeye girmek, türbede olmak, türbede olduğunu görmektürbede dilek dilemek; kişiliğinizdeki değişim ve unutulmuş duyguları simgeler. Türbede dua etmektürbede dua ettiğini görmek, geçmişteki acıları ve eski korkuları simgeler. Rüyada kubbenin üzerine çıkmak ise korku ve endişelerinizden kurtulduğunuzu temsil eder.

Rüyada denizin üzerinde yürümek, gördüğünüz balıklar dualarınızın kabul olup, olağan üstü güzel gelişmelerin sizi beklediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir