Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kucağa Oturmak

Rüyada kucağa oturmak neye işaret eder?

Rüyamda çayın ortasında küçük bir teknenin üzerinde 3-5 kisi görüyorum ve onlarla bir arada tekneyle geziyoruz. (gördüğüm insanlar aklımda değil, bence hiç tanımadığım insanlardı) onlardan bir tanesi, yanımda oturan yaşlı birisi timsaha dönüşüyor ben çığlık atarak korkuyla diğer yanımda oturan adamın kucağına zıplıyorum, ona sarılıyorum. Bu sırada timsaha dönüşen adam ( timsah) çamurlu çaya düşüyor, bir sürü küçük timsahı yiyor ama en aşağıya düştüğünde bir büyüğü onu kovalıyor ve ısırıyor ama o yukarı kalkıyor ve onu kucağına alıp kaldırıyorlar ve “birazdan kendine dönersin” diyorlar. Bu sırada kucağıma oturduğum adamın yüzüne bakmak istiyorum ama göremiyorum, adam suya bakıyor.

Sonra bir tane kara yılan görüyoruz kapkara, arkadaşlar timsaha “haydi git, köpek balığı o, onu yakala” diyorlar,ama yılandı yani, sürünüyor, suyun az olduğu yerde timsah olan onu yakalıyor tutuyor ve bir anda insana dönüyor, elinde kalıyor yılan, teknedekiler kaçmaya çalışıyor.

Sonra kalktım, belkide kucağına oturduğum ve yüzünü göremediğim adamı unutamadığım için bu rüya aklıma takıldı.

Rüyada kucağa oturmak nasıl yorumlanır?

Rüyada birinin kucağına oturmak veya birisinin kucağa oturduğunu görmek kimi zor durumlardan sonra istikrar ve güvenlik bulacaksınız anlamına gelir.

Rüyada yanınızdaki adamın timsaha dönüşmesi yakınınızda bir tehdit algıladığınızı gösterir.

Rüyada kucağına birinin oturduğunu görmek yalnızlık, bir kayıp veya sorunları işaret eder

“Rüyada Kucağa Oturmak” için bir yanıt

Ruyamda uzaktan akraba kocamin eski sevgilisi yani o kadin kocamla bir yere gitmis. Ama bn hic onemsemiyorum sonra eve geliyorlar o kadin kocamin kucagina oturuyor ben gordugum gibi kiyameti kopartiyorum. Kavga ediyorum. Tesskurler simdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir