Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kucağında Bebek Görmek

Rüyada kucağında bebek görmek ne demektir?

Selam öncelikle kolay gelsin, ben rüyamda kucağımda bir bebek gördüm bunun ne anlama geldiğini merak ettim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada kucağında bebek görmek neye yorulur?

Rüyada kucağında bebek görmek, gördüğünüz bebeğin kime ait olduğu, kız bebek veya erkek bebek olması ve gelişen diğer olaylarla birlikte yorumlanır. Genel olarak kucakta kız bebeği görmek yaşamın manevi yönünde güzel gelişmeleri işaret ederken, erkek bebek görülmesi ise hayatın maddi yönü hakkında güzel olayların gerçekleşeceğini haber verir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kucağında Bebek Görmek” için 5 yanıt

Merhaba rüyamda uyuyan bir erkek bebek vardı galiba benim oğlumdu, hiç kimse ilgilenmemiş sevgisiz gibiydi, parmağımı uzattığımda sımsıkı sıkıyordu, sonra anneme gösterdim “baksana parmağımı nasıl sıkıyor” deyince annem duygulandı, gözleri doldu, sonra bende “oğlum” diye bebeği sevdim, rüyamda en çok etkilendiğim ve hatırladığım yer burası şimdiden teşekkürler. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Akkam merhaba,
Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında sana mutluluk getirecek bir yeni başlangıcın eşiğinde olduğunu ve her şeyin bu dönemde iyiye gideceğini temsil etmektedir.

Selam bir mağazada bebek gördüm, kucagima alir almaz annesi merdivenin başindaydi bizde bebekle yürüyen merdivenin aşaga indik, bebegi annesine geri vermek icin, tekrar merdivene bindik. Sonra baktım evin önündeyiz bebekle kucagimda, annemle ablamda yanimdaydi (bebekde komşununmuş)

Selamün aleyküm, efendim ben rüyamda yüksek bir yerdeyim ve her yer karanlik, sadece benim bulunduğum yerde üzerimde bir ışık var, gök yüzünden doğru aşağıya indi kucağıma aldım bir kız bebek yeni doğmuş, onu alıp yukarıya kaldirdim, sonrasini hatırlamıyorum, lütfen ne anlama geldiğini soylermisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir