Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kucaklama Görmek

Rüyada birini kucaklama neye işarettir?

Selamlar. Hayırlara vesile olsun rüyamda sağ babamı ölmek üzereyken gördüm, kendisini yerden kaldırıp kucakladım ve içimden ölümün Allah’ın emri olduğunu söylüyordum ve aynı zamanda kucakladığım babama kelime-i saadet getirdim, şehadet getirdikten sonra vefat etti, hayırlara vesile olur inşallah.

Rüyada birisinin kucaklamak  nasıl yorumlanır?

Sağ olan babanın öldüğünü rüyada görmek bilinç altında babayı suçlama ifadesidir. Babanın ölmüş olduğunu görmek, Dünyaya geldiğiniz andan bu güne kadar babanın sizi yeteri kadar desteklemediği, yanınızda olmadığı veya sizi takdir etmediği, sizi hayata iyi hazırlamadığı düşüncelerine sahip olduğunuzu, bu düşüncelerin etkisiyle gelecek korkusu yaşadığınızı ifade eder. Babanın mezarı, babasının mezarını ziyaret etmek, iç dünyanızda babanız ile ilgili kopan fırtınaları, vicdan azabı ya da pişmanlıkları işaret eder.

Rüyada birini kucaklamak, bir şeyi kucakladığını görmek daha fazla sevgi ihtiyacı, veya size daha fazla sevgi gösterme gerektiğini gösterir, bakınız kucak rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Kucaklama Görmek” için 2 yanıt

Öncelikle merhaba; Annem dün gece rüyasında beni aramızın bozuk olduğu eski bir arkadaşımla sımsıkı sarılıp kucaklaşırken görmüş. Bana rüyasını anlatınca ister istemez bir merak oluştu, bende sizce bir anlamı olabilir mi bu rüyanın? Teşekkür ederim.
18, Erkek, Bekar, Öğrenci

Emir merhaba,
Bilindiği üzere rüyalar gören kişiye göre yorumlanır ancak bazı hallerde görülen hakkında da bilgi verebilir.
Annenizin rüya büyük ihtimalle sizin o arkadaşınızla bir araya gelip belki de bir önce yuva kurmanızı beklediğini, istediğini, sizin iyiliğinizi düşündüğünü ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir