Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birini Kucaklamak

Rüyada birini kucaklamak neye işarettir?

Rüyada birini kucaklamakRüyamda deniz kenarında ailemle beraberim, yaz mevsimindeyiz. Ben denize girip yüzmek için kalkıyorum bir anda denizin kabardığını dalgalandığını görüyorum. Ailemle kaçmaya çalışıyoruz sahil kalabalık. Herkes bir anda kaçışıyor, ben çığlık çığlığa bagırıyorum “annem nerede ananem nerede” diyerek. Sonra hepsini topluyoruz, ananem yaşlı olduğu için onu düşünüyorum sonra kucaklayıp onu da taşıyoruz. Bir binaya girmemiz gerektiğini söylüyorum.

Çok yüksek bir yapı en üst katına çıkartıyorum ailemi ama ben çok paniğim korkuyorum ve camdan denize bakıyorum, uzaklardan tekrar kabardığını görüyorum çok korkunç. Sonra renkleniyor deniz ve bir anda yükselerek bizi olduğumuz binanında etrafından geçiyor ama bizim olduğumuz hizaya kadar yükseliyor ve bize bir şey olmuyor. Ben pencereyi açıp bakıyorum çok yüksekteyiz ve deniz çekilmiş, sahil kötü ama hani etrafta ölü insan falan yok. Çok şükür bir şey olmadı diyorum. Çok etkilendim, çok teşekkür ederim

Rüyada birini kucaklamak nasıl yorumlanır?

Rüyada kucaklama, birini kucaklamak, kucakladığını görmek, kucağına almak, kucağına aldığını görmek öz benliğinizi, niyetinizi ifade eder, bakınız rüyada kucak sayfası.

“Rüyada Birini Kucaklamak” için 2 yanıt

Rüyada kucağına bir erkek bebek almak
Hayırlı akşamlar. Rüyamda erkek bir bebek görüyorum,5-6 aylık Ben kucağıma alıyorum. Seviyorum kucağımda sonra yere bırakıyorum bebek bir iki adım atıyor. Kendini koltuğa doğru atıyor. Bende çok şaşırıyorum. Daha 6 aylık nasıl yürüyor diye.

Ayşegül selam,
Rüyada erkek bebek görmek iyidir, rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler.
Rüyada görülen erkek bebek çabuk ve güzel bir habere işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir