Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kucaklanmak

Rüyada kucaklanmak neyi gösterir?

Rüyamda 2 erkek vardı.biri yüzünü hatırlıyorum tanıdığım biri diğerinin yüzünü hatırlamıyorum ama sevdiğim biri. Yüzünü hatırladığım erkekle karşılaştığımda bana sarılıyor çok içten beni kucaklıyor, bir sıkıntımın olup olmadığını soruyor ama ben diğer erkeği seviyorum. O bana kırmızı küçük bir kardan adam yapıp veriyor. Çok seviniyorum, ayrıca o kişi ben sağlam olmayan bir merdivenden çıkarken düşüyorum o çok endişeleniyor, o yüzden bana kırmızı kardan adam gönderiyor.

Rüyada kucaklanmak yorumu

Rüyada kucaklanmak, birinin kucağına oturmak, başkasının kucağına oturduğunu görmek daha fazla sevgi ihtiyacını gösterir. Daha çok sevilmek istediğinizi anlatır. Bu konuda daha detaylı açıklama rüyada kucak görmek sayfasında bulunabilir.

Rüyada kardan adam görmek rüya sahibi kişinin çalışma veya okul hayatında hedeflerine giden yolda bir değişiklik yapacağını ve yeni bir yöntem deneyerek daha kolay bir şekilde aydınlık günlere ulaşacağına delalet eder.

“Rüyada Kucaklanmak” için bir yanıt

Rüyamda 3 senedir beraber olduğum erkek arkadaşımı gordum, bize gelmişler, asansore bindik ve aşağı indik, sonra buyuk bir çukur gördük karşıya geçerken beni kucakladı ,çukura çarpmadım. Ayağımda aşırı ses yapan bir ayakkabı vardı çıkarmamı istedi. Tamam sen burada bekle ben çıkarıp geliyorum dedim ,yukarı çıktım aşağıya indiğimde yoktu,2 gundur aramız kotu ayrı gibiyiz. 18, Kadın, bekar, Öğrenci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir