Rüyada Küçük Abdest Yapmak

Rüyada küçük abdest yapmak neyi gösterir?

Merhabalar. Bugün rüyamda çok büyük bir markette olduğumu ve marketin bir köşesinde abdesthane olduğunu gördüm, açık bir şekilde orada oturmuş, küçük abdest yapıyordum ve sanki oradan geçenler beni görüyordu.

Daha sonra elimde alışveriş arabası var, kasaya doğru gidiyorum kasadaki kişi bana kağıt para veriyor ve ben yarısını ona geri veriyorum, paraya gereksinimi varmış “o zaman paylaşalım yarı yarıya” diyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, rüyada küçük abdest yaptığını görmek neye işarettir
Selamlar Melda.

Rüyada küçük abdest yapmak nasıl yorumlanır?

Melda merhaba, bu kısa ama çok değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüya hem içinde bulunduğun durum hemde yakın gelecek için düşüncelerini yansıtmaktadır.

Rüyada bir markette olduğunu görmen gerçek hayatında karşılanmamış kimi ihtiyaçların olduğunu işaret ederken markette gördüğün abdesthane ise maddi açıdan rahatlayıp, parasal sıkıntılardan uzaklaşacağı günlerin geldiğini ifade etmektedir.

Küçük abdest yaptığını görmek çok güzel anlam taşımakta aynen günlük yaşamda olduğu gibi rahatlama, feraha erme, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Ancak burada çok ilginç olan açık bir şekilde küçük abdest yapmak yani çevredekilerin seni görmesi olup bunun anlamı gireceğin bolluk döneminde dikkat çekmemek gerektiğine yorumlanır. Yani mütevazı davranmak, kavuşacağın bolluk, bereket, maddi anlamda iyileşmeyi çevrenize fazla yansıtmamak, kem gözlerden veya seni çekemeyenlerin kötü bakışlarından uzak durmaya işaret etmektedir.

Gördüğün rüyadaki unsurlar gerçekten birbiri ile çok uyumlu, kasadaki kişinin sana para vermesi birinin vesile olmasıyla hayatınızda maddi açıdan güzel gelişmelerin gerçekleşeceği bir dönem yaşayacağınızı ifade etmekte, parayı paylaşmak istemen senin cömert, yardımsever, güzel karakterini temsil eder ve maddi anlamda iyileştiğinde imkanlarını gereksinimi olanlarla paylaşarak daha fazla takdir ve dua kazanacağını temsil etmektedir. Umarım her şey rüyanın söylediği gibi yolunda gider.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir