Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Küçük Abdest Yapmak

Rüyada küçük abdest yapmak neyi gösterir?

Merhabalar. Bugün rüyamda çok büyük bir markette olduğumu ve marketin bir köşesinde abdesthane olduğunu gördüm, açık bir şekilde orada oturmuş, küçük abdest yapıyordum ve sanki oradan geçenler beni görüyordu.

Daha sonra elimde alışveriş arabası var, kasaya doğru gidiyorum kasadaki kişi bana kağıt para veriyor ve ben yarısını ona geri veriyorum, paraya gereksinimi varmış “o zaman paylaşalım yarı yarıya” diyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, rüyada küçük abdest yaptığını görmek neye işarettir
Selamlar Melda.

Rüyada küçük abdest yapmak nasıl yorumlanır?

Melda merhaba, bu kısa ama çok değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüya hem içinde bulunduğun durum hemde yakın gelecek için düşüncelerini yansıtmaktadır.

Rüyada bir markette olduğunu görmen gerçek hayatında karşılanmamış kimi ihtiyaçların olduğunu işaret ederken markette gördüğün abdesthane ise maddi açıdan rahatlayıp, parasal sıkıntılardan uzaklaşacağı günlerin geldiğini ifade etmektedir.

Küçük abdest yaptığını görmek çok güzel anlam taşımakta aynen günlük yaşamda olduğu gibi rahatlama, feraha erme, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Ancak burada çok ilginç olan açık bir şekilde küçük abdest yapmak yani çevredekilerin seni görmesi olup bunun anlamı gireceğin bolluk döneminde dikkat çekmemek gerektiğine yorumlanır. Yani mütevazı davranmak, kavuşacağın bolluk, bereket, maddi anlamda iyileşmeyi çevrenize fazla yansıtmamak, kem gözlerden veya seni çekemeyenlerin kötü bakışlarından uzak durmaya işaret etmektedir.

Gördüğün rüyadaki unsurlar gerçekten birbiri ile çok uyumlu, kasadaki kişinin sana para vermesi birinin vesile olmasıyla hayatınızda maddi açıdan güzel gelişmelerin gerçekleşeceği bir dönem yaşayacağınızı ifade etmekte, parayı paylaşmak istemen senin cömert, yardımsever, güzel karakterini temsil eder ve maddi anlamda iyileştiğinde imkanlarını gereksinimi olanlarla paylaşarak daha fazla takdir ve dua kazanacağını temsil etmektedir. Umarım her şey rüyanın söylediği gibi yolunda gider.

“Rüyada Küçük Abdest Yapmak” için 5 yanıt

Kahvehaneye gitmişim içeride kalabalık bir grup var ve benim küçük abdestim geliyor ve ortalığa hacetimi gideriyorum. herkes beni görüyor ama umursamıyor. ben ise bu olaya utanıyorum. 33, Erkek, Evli, Çalışıyor, boşlukta,

Rüyada küçük abdest yaptığını görmek sayfada açıklanmıştır.
Rüyada utandığını görmek gizli zayıflıklar, korkular ve kendine güvensizlik anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda cinsellik konusunda güvensizlikleriniz olduğunu ima edebilir.

Rüyada üzerine işeyen birilerini görmek neye delalet eder
Ben dün akşam bir rüya gördüm. Bu rüyada sadece bir kere uzaktan gördüğüm bir çocuk ve bir de hiç görmediğim bir kız vardı. Büyük bir bahçedeydim, her yer yemyeşildi, sonra onlar bana doğru, üzerime işemek istediler ama ben yana kaydım fakat onlar çevreye aynen bir sulama borusu gibi işiyorlar. Sizce bu neye alamet? lütfen çok mağdurum, bana bunu açıklar mısınız?
Kimden: shy_BB
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 20
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: sidik görmek.

Sevgili shy_BB,
Rüyanızda mağdur olacak, telaş edecek bir şey göremiyorum. Size hemen cevap vermemiz için konuyu abartıyorsanız buna gerek yok. Çünkü önce sitemizi beğenenlerin rüyaları cevaplanmakta sonra diğer rüyalar başvuru sırasına göre yorumlanmaktadır.
Üzerine işendiğini görmek, tanıdığınız, sevdiğiniz, değer verdiğiniz birinin üzerinize işediğini görmeniz ondan yardım ya da iyilik görmeye işarettir. Tanımadık birinin size işemesi beklenmeyen bir iyi gelişmeyi gösterir. Sevmediğini birinin üzerinize işemiş olması ise bu kişiden kötülük görmeye delalet edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir