Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Küçük Bir Uçak Görmek

Rüyada küçük bir uçak ne demektir?

Merhaba, Resim öğretmeniyim üç yıl kendi işimi ve İngilizce öğretmenliği yaptım geçen kasımda iş ve şehir değiştirdim. 26 yaşındayım. Daha önce hiç alakamın olmadığı bir sektörde satış pozisyonundayım. iki yılı dolduran bir ilişkim Var. evlenmeyi düşünüyoruz, zaman zaman sıkıntılar yaşıyoruz. Tekrar kpssye gireceğim annem çok ısrar ediyor ders çalısıyorum.

Rüyaya gelince, rüyam bana çok ilginç geldi, meraklı ve nedense umutlu ruh haliyle uyandım. Rüyamda ne yolcu uçağı gibi büyük ve çok koltuklu, ne de helikopter kadar küçük bir uçaktayım. On, on iki kişi var, sanki annem de var kardeşlerim de, dayım uçağı kullanıyor. Sonra ben de yanına gidiyorum, dayım arka taraflara geçiyor oturuyor ben kullanıyorum bu sefer, iyi de gidiyor. Sis ve bulutlar var etrafta “dayı gel ben görmüyorum önümü, uçağı düşüreceğim” diyorum panikle, herkes panikte dayım gelmiyor. Uçaktan garip sesler geliyor sanki düşüşünü gösteren. Uçağı sakince bir evin betondan ve sanki uçak inişleri için yapılmış pistine indiriyorum ve “vay isabet etmişim” diyorum.

Tanımadığım yerler insanlar, sonra tarlalar görüyorum, çok güzel yeşil yeşil ekinler var ama içinde dümdüz yatan sanki ölmüş gibi adamlar var ve her yer sel. Yarım metre bir metre olmuş. “Selden kaçamamışlar her yer çamur olmuştur, boğulmuşlardır” diye düşünüyorum. Garip olan da tarlaların sel olmasına rağmen bulanık değil de berrak tarlanın tabanını görebilmem.

Neyse inip annemler kardeşlerim babam filan yürüyoruz, ben burası hangi ülke diyorum bağırarak uzaktaki insanlara. Çocuğun biri de “20 km ilerisi Nijerya, burası Jaguar” diyor, “vay diyorum Afrika’ya gelmişiz anne” diyorum. Çok mutlu heyecanlı oluyorum başka ülkede olduğumu öğrenince.

Sokaktaki insanlar ellerinde yemeklerle gidiyorlar biri ölmüş onun yemeği diye düşünüyoruz ama domuz yağı kullanmışlardır diyoruz. Bir eve gidiyoruz dayım da var bize peynir zeytin salatalık bir şeyler koyuyor sofraya. Yanımda bir kız var akrabam mı arkadaşım mı bilmiyorum onu “yemem domuz yağı vardır yemekleriniz içinde” diyor yemiyor. Zeytinler çok iri güzel görünüyor,peynirlerden ayıklayıp ayrı tabağa alıyorum kuzenim de yesin diye. Umarım yanıtlarsınız, merakla bekleyeceğim, Esra.

Rüyada küçük bir uçak görmek neye yorumlanır?

Esra merhaba,

Bu tür önemli rüyaları rüya gönder sayfasında anlatıldığı gibi gönderirseniz daha sağlık yorum yapılabilir, aksi halde sadece genel bilgiler verilebilir. Rüyanızı yorumlar alanından buraya taşıdım ve cevaplıyorum.

Rüyanızın ana unsurları rüyada uçak görmek ve rüyada bilmediği yabancı bir ülkeye gitmek olup bunların alt unsurları olarak uçak kullanmak, uçakla düşmek söylenebilir.

Rüya uçak görmek, genel olarak seyahat, yolculuğa çıkmak, tatil arzusu, gezmeye gitmek ile yorumlanır. Uçak rüyaları bazen yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak anlamlarını da verebilir. Rüyada uçak yolculuğu görmek, genellikle yolculuk planlarına işaret eder ve bir seyahate niyetlendiğini gösterir, bu seyahatin yakında gerçekleşeceğini belirtir. Rüyada uçak kullanmak Günlük yaşamda kimi sıkıntılarınız olduğunu, değişikliğe ihtiyacınızı gösterir.

Rüyanızda Afrika’da bilmediğiniz bir ülkeye uçakla inmeniz gerçek yaşamınızda ufuklarını genişletmeye, manevi olarak yeni tecrübelere ihtiyacınız olduğunu gösterirken orada gördükleriniz bu ufuklarını genişletme faaliyetleri sırasında olaylara daha farklı bakmaya başlayacağınızı, ilginç şeyler öğreneceğinizi ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Küçük Bir Uçak Görmek” için 2 yanıt

Rüyada askeri uçak görmek
Rüyamda şu an oturduğumuz evin camından dışarı bakarken çift pervaneli askeri uçağı andırır bir uçak görüyorum. Pervanelerinin dönmediğini ve sonra da uçağın yüksek gerilim direğinin üzerinde sabit durduğunu fark ediyorum. Aniden bu direğin önündeki uzun ağaçların yapraklarından dolayı bir kısa devre olduğunu ve yangın çıktığını görüyorum. Bu yangın saman alevi gibi aniden büyüyor ve her yeri kaplıyor. Aynı anda büyük bir fırtına çıkıyor ve irili ufaklı taşları havada savuruyor. Birden kendimi bu olayı balkondan izlerken buluyorum ve içeri geçip balkon kapısını kilitlemeye çalışıyorum. Üç kez kilidi çevirmeme rağmen kapı kilitlenmiyor ve arada sırada kapı fırtınadan dolayı açılıyor. Aynı odada anne ve babamın olduğunu ve pek de bir şey olmamış gibi davrandıklarını fark ediyorum. Yorumunuz için teşekkürler.
27, Erkek, Bekar, Çalışıyor, kararsız, endişeli, stresli.

Göndermiş olduğunuz rüya hayatınızda bir şeylerin yolunda gitmediğini, bugünden bazı tedbirler alarak ileride zor durumda kalmak veya itibarınıza gölge düşmesinden kurtulacağınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir