Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Küçük Düştüğünü Görmek

Rüyada küçük düştüğünü görmek ne demektir?

Merhabalar. Ben ilk kez bir yere rüya yorumumu soruyorum çünkü artık baya bunaldım rüyalarımdan. Şimdiden çok teşekkür ederim. 23 yaşında bir bayanım bu sabah şöyle bir rüya gördüm. Not: isimler hayalidir. Bir arkadaş grubum var içlerinden bir tanesi, eski erkek arkadaşım (ali) ve onun bir arkadaşının yanına hayat kadınının girdiğini söylüyor. Ben çok kıskanıp içeri giriyorum, geniş göğüs dekoltesi olan bir kadın görüyorum, onu uyarıyorum. Ali diye gittiğim kişi okuldan tanıdığım bir insan (Serkan). Serkan’a “çık hemen buradan” diyorum. Beni dinlemiyor.

Bir anda bir nikah masası oluyor. Serkan ve hayat kadını evleniyor, ben çok sinirlenip masadaki yemekleri dağıtıyorum. Kalabalık bir ortam. Masada Ali ve yanında bir kız var. Kıza sarılıp, “aslında o benim için burada, beni seviyor bir de ona kızıyor.” Diyor. Bir yandan kızın yanağını öpüp beni küçümser ve umursamaz bir şekilde konuşuyor

Ben bir anda kendime gelip Serkan’a neden böyle yaptığımı etraftakilere anlatıyorum. Kendimi açıklamak için uğraşıyorum. Ali’nin bir arkadaş grubu beni küçümsüyor. “Ali’nin sevgilisi var, neden peşindesin” diye. Ali’yi bir kıza aşık olmuş şekilde görüyorum. Ama arkadaşları, bu kız Ali’yi sevmiyor onu salak buluyor, çirkin buluyor diyor. Sonra içlerinden bir çocuk gel bana olayı anlat diyor.

Biz yürüyoruz, ben ayrılık olayımızı anlatırken ağlıyorum. Bir anda buza basıp kayıp düşüyoruz gülüyoruz sonra kayarak aşağı inerken polis ve sivil halkın satışması arasında kalıyorum. O arkadaş kurtulup karşıda beni bekliyor ben bir türlü geçemiyorum. Mermiler bana isabet etmiyor sana sonra polislerden müsaade isteyip karşıya geçiyorum ve birkaç kişi daha oluyor ben kendimi çok küçük hissediyorum. 2 tane kızın evinde olayı anlatmaya devam ederken uyandım. Uyandığım da utancımdan ağlayacaktım.

Kimden: zeyşan
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Rüyanızın anahtar kelimeleri: küçük düşmek, hayat kadını, göğüs dekoltesi,

Rüyada küçük düşmek nasıl yorumlanır?

Rüyada küçük düşmek, aşağılanmak; rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında başından geçen bir olaya veya duyduğu bir söze çok içerlediğini gösterir, ancak bunun etkisinden hemen kurtulup sevineceği olaylar yaşadığına işaret eder. Rüyada küçük düştüğünü ve buna üzüldüğünü görmek kişinin şu anki üzüntüsünden hemen uzaklaşıp, sevineceği şeyler yaşamasına, kendine güveninin artacağına da delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir