Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Küçük Erkek Kardeşini Görmek

Rüyada küçük erkek kardeşini görmek yorumu nedir?

Rüyamda küçük erkek kardeşimin evindeyiz, gelinimizin annesi de orada, biz sofra hazırladık, gelinimiz (erkek kardeşimin eşi) bizi bırakıp karşı komşuya gitti, bir kez çağırdım geldi, tekrar karşı komsumuza gitti, baktım karsı komşunun bahçesinde yemeğe oturmuş. Annesi ve beni kendi evinde masanın basında bırakıp onu o şekilde görünce bende ekmeği aldım öptüm, yemin ettim “bir daha onunla konuşmucam” diye, annesi de bir şey diyemedi şaşırdı.

Bu rüyanın hemen ardından rahmetli annemi gördüm oda gelinimizin oturduğu evin alt katında tavuk etiyle lahana sarması yapıyordu ama o kadar beyazdı ki etler. bu rüyanın yorumunu bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. iyi günler.

Kimden: esma
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:35
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: şaşkın
Anahtar kelimeler: kardeşin evini görmek,

Rüyada küçük erkek kardeşi görmek nasıl yorumlanır?

Esma merhaba:

Rüyanızın ilk bölümü fazlasıyla dedikodulu bir ortamda bulunduğunuzu ve bunlar karşısında güçlü olmak arzusu taşıdığınızı, güçlü olup ve düşmanlarınızı yeneceğinize işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş anne, vefat etmiş anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder.

Onun rüyada lahana sarması çevrenizde bilgi ve görgüsüne güvenebileceğiniz, kendini iyi yetişmiş kişiler olduğunu ve onların tecrübelerinden yararlanmak gerektiğini simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Küçük Erkek Kardeşini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada erkek kardeşinin ölmüş olduğunu görmek ne demektir
Rüyamda önce erkek kardeşim ölmüş onun için ağlıyorum. Sonra Ankara’da buluyorum kendimi. güya cocuklugumda ankarada oturmusuz biz. Normalde oyle bisi yok. Ankarada hic yasamadim. Ve gene ankaraya donuyormusuz. Eski oturdugumuz eve yakin bir yerde bir eve yerlesecekmisiz. Annemi is kadini olarak goruyorum. Ben gene bir hüzüleniyorum. Aglamaya basliyorum. Sonra kendimi birden denizde buluyorum. Kiyidayim suyun icinde. Zemine bir bakiyorum kol saati dolu. güya o saatler suya giren insanlarin suda düsürdügü saatlermis. Bende icinden seciyorum hosuma gidenleri. Ama hepsi cok lüks ve büyük saatler. Rüyada erkek kardeşin öldüğünü görmek neye yorulur?
Name: ella
Cinsiyetiniz: bayan
Yaşınız: 25
Medeni durumunuz: bekar
Şu anki ruh haliniz: durgun
Subject: aglamak, ankara, saat
Anahtar kelimeler: aglamak, ankara, saat

Erkek kardeşinin öldüğünü görmek konusunda bilgiyi ölü sayfasında inceleyebilirsin.
Ancak rüyanın ilerleyen bölümlerindeki olaylar ve unsurlar birbiri ile uyumlu değil. Bu durum maddi kayıp, bir iş veya yatırıma son verme düşüncesi nedeniyle kafanın karışık olduğunu simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir