Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Küçük Küpeler Görmek

Rüyada küçük küpeler görmek neye çıkar?

Merhaba ben İpek, 27 yaşındayım bekarım çalışmıyorum. Rüyamda evdeyim kına gecem olacakmış ama ben öylece hazırlanmadan duruyorum, sonra evimize insanlar geliyor. Çocuklar da var. İnsanlar gelince “keşke erkenden hazırlansaydım diyorum” kendime. Annemin sandığını kına gecesinde giyeceğim kıyafet için açıyorum ama sandığın içinde renkli boncuklu küçük küpeler buluyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada küçük küpeler görmek yorumu

İpek Merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda benlik imajı, dış görünüm veya gelecekle ilgili endişeleriniz olduğunu gösterirken aynı zamanda iletişim konularına dikkatinizi çekmekte, yaşadığınız kimi hayal kırıklıklarını tekrar yaşamamak için iletişime daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini, küçük ayrıntıların dahi önemli olabileceğini ifade etmektedir. Rüyanın ana unsurları; kına gecesi, çocuklar, kına hazırlığı, kına kıyafeti, renkli boncuk, küçük küpeler olup bu terimlerinde açıklamalarını sitede araştırabilirsiniz.

“Rüyada Küçük Küpeler Görmek” için bir yanıt

Rüyamda benim gerçek hayatta olan önce kaybettiğim sonra bulduğu küpemi gördüm, kulaklarıma takmıştım yanında sevdiğim kişi vardı ve sevdiğim kişinin kolundan tutunmuşum, kafamı bir sağa bir sola çeviriyorum, mutlu gözüküyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir