Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Küçük Kuş Görmek

Rüyada üzerine gelen bir küçük kuş neye işaret eder?

Rüyamda tanımadığım uzun boylu bir çocuk benimle vedalaşırken bir beyaz küçük kuş yüzüme doğru geliyor, yüzüme gelmemesi için elimle yüzümün önünde bariyerler yapıyorum, elimin altından falan bir yerlerden bana gelmeye çalışıyor hep, en sonunda kuş çabalarımı boşa çıkarıyor ve tam yüzümün önündeyken bir anda kazağımın içine girip çırpınıyor. Bu neye işaret olabilir?

Rüyada üzerine gelen bir küçük kuş görmek tabiri

Selma merhaba,

Bu çok değerli rüyayı bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim. Görmüş olduğun rüya şu anda içinde bulunduğun durum hakkında vermekte öncelikle yaşadığın bir ayrılık sebebiyle üzüntünü henüz üzerinden atamadığını temsil etmektedir. Ancak aynı zamanda yeni insanlarla tanışma fırsatı bulacağını veya sevdiğin birinin seni ziyarete geleceğini de belirtmektedir.

Rüyada görülen kuşlar genellikle kişinin iç dünyası hakkında bilgi verir ve gizli düşünceleri ya da saklı istekleri, umutları hakkında büyük bir hayal gücüne sahip olduğunu gösterir. Rüyada minik kuş görmek mutluluk simgesidir, üzerine gelen küçük kuş sana mutlu olacağın kimi şeyleri müjdelemekte, onun sana engellemeye çalışman ise gerçek yaşamında bir sebeple seni mutlu edecek kimi gelişmelere engel olduğunu tabir caiz ise kısmeti geri teptiğini işaret etmektedir. Halbuki kuşun renginin beyz olması kuşun sana vermek istediği müjdenin aslında senin için hayırlı olduğunu temsil etmektedir. Çünkü rüyada beyaz renk her zaman iyidir ve hayırlara, aydınlığa, feraha işaret eder.

Sen her ne kadar istemesen de kuşun zorla sana yaklaşması ve özellikle kazağının içine girmesi bu hayırlı gelişmelerin sonunda gerçek olacağını göstermektedir.

“Rüyada Küçük Kuş Görmek” için bir yanıt

Rüyada mutfakta klozet varmış, klozetin üzerinde bir kuş duruyor. Kuşu kovalayıp klozete oturmuş büyük tuvaletimi yapıyorum, eşim çocuğum da yanımda, hatta eşim de tuvalete girecek ama beni bekliyor, o başka tuvalete gitti ben bitti diye kalkarken klozetin içi dışkı dolup taşıyor ve dışkı içinde solucan ve kıl kurdu dolu, neredeyse kurtlardan dışkı görünmüyor, kızımı çağırıyorum “bak kurtuldum” diyorum, “dikkat et bulaşmasın sana” diyorum, eşimden de taşan dışkıları saklamaya çalışıyorum o görmüyor ama.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir