Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Küçük Tuvalet Görmek

Rüyada küçük tuvalet görmek neye işaret eder?

Rüyamda ilk bir bahçede küçük tuvalet yapıyorum, bir erkek beni görüyor daha sonra eve geliyorum kız kardeşim var, saçlarım toplanmış önde gözlerimin altına kadar uzanan kahküllerim var.

Sonra ananem var ablam ananem ben gelinlik bakmak için çarşıya gidiyoruz, bizle ablamın nişanlısı geliyor, dışarıda kar yağması var, düğünle aynı günmüş. Arkasından ablam  ev gibi bir yerde gelinlik giyiyor, ben dışarı çıkıp bakınıyorum askerli polisli bir küçük ordu gibi kalabalık var, sonra ablam başka gelinlik giyiyor biri sanki “annem” diyor “bir kaç ay sonra senin de düğünün olur”. Bu rüyanın bir manası var mı?

Rüyada küçük tuvalet görmek neye yorulur?

Rüyanız bir sıkıntı içinde olduğunuzu ve bu sıkıntıdan kurtulmak istediğinizi ifade etmektedir. Rüyada tuvalet yapmak bunu işaret etmektedir. Rüyada küçük tuvalet görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılara işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tuvalet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Gelinlik bakmak, bir genç kız olarak evlilik hayallerinizi işaret eder fakat henüz bunun için çok küçüksünüz.

“Rüyada Küçük Tuvalet Görmek” için 3 yanıt

Rüyada temiz tuvalet görmek
Merhaba. ben rüyada temiz fakat çok küçük bir tuvalete girdim ama arkamdan arkadaşımın karısı da girdi ve çıkarken biri bizi gördü. Bu ne anlama gelir? Önceden teşekkür ederim.

Rüyamda küçük ama temiz bir tuvalet görüyorum daha sonra bir tane daha tuvalet görüyorum evde buda küçük ama buraya kuzenim küçük abdestini yapiyor. 18 yaşındayım, Öğrenciyim, ruh halim üzgün Şimdiden teşekkürler

Melde selam,
Genel olarak rüyada tuvalet görmek kişinin içinde bulunduğu rahatlama ihtiyacını yani şu anda sıkıntıda olduğunu gösterir. Rüyadaki tuvaletin küçük olması şu andaki sıkıntılarınızın ailenizden kaynaklandığını anlatmaktadır. Kuzeninin bu tuvalete küçük abdestini yapması aileden birinin bir rahatlama yaşayacağını ve bunun tüm bireyleri olumlu etkileyeceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir