Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Küçümsenmek

Rüyada küçümsendiğini görmek ne demek?

Bir evde sanki nişan gibi bir kutlama var, herkes halay çekiyor, oynuyor ve orada birine aşık oluyorum adı Yasemin, daha önce hiç görmediğim bir yüz, sonra açılmışım kıza, kızda orada ablasına söylüyor, ablası da “hayır olmaz o” diyor, beni aşağılıyor, serseri gibi horluyor, küçümsüyor ama ablası da çok güzel, bir anda Yasemin, ben, ablası, ablasının sevgilisi bir plajdayız eğleniyoruz, artık kızın ablası çok seviyor beni, iyiyiz mutluyuz ona öyle aşığım ki saniye başı öpüyorum, o kadar seviyorum ki sonra bizimkilerden bir 3 metre kadar uzaklaşıyorum ve olduğum gibi kendimi bırakıyorum kumsala.

Baktığım yer ise boydan boya kumsal, sadece kum ama seyrediyorum kumsalda sanki bir huzur verir gibi oluyor artık diyorum “kafamı çevireyim birazda denizi izleyeyim” denize bakıyorum çok güzel, denizle aramızda ise 5 metre var ve dalga normalde olduğum yere suyu vermiyordu, sonra birden olduğum yere dalga ile su geldi ama öyle ihtişamlı değil, yanı normal sadece yüzümü ıslıyor, normal kolumu falan gelip gidiyor dalga ama çok hoşuma gidiyor, bu hiç rahatsız olmuyorum sonra bakıyorum öyle denize düşünüyorum biraz duygusallık vardı sanki bizimkilerin yanına ilerliyorum, tekrar oturuyorum sevgilimin yanına, onu öpüyorum kokluyorum, yine ablası hiç kızmıyor mutluyuz orada yemek falan yapıyoruz oyun oynuyor eğleniyoruz ve sonra uyanıyorum bu rüyayı açıklarsanız sevinirim.

Rüyada küçümsenmek tabiri

Hüseyin merhaba, rüyaların sağlıklı yorumlanabilmesi için hakkınızda bilgi vermeniz gereklidir. Aksi takdirde sadece genel bilgiler verilebilir. Rüyada aşık olduğunu görmek, doğru yoldan ayrılmadan yolunuza devam ettiğinizde tüm arzularınıza kavuşacağınızı işaret eder.

Rüyada küçümsenmek, aşağılanmak, küçümsendiğini görmek dinlenme ve zihninizi sıfırlamak için kendinize zaman ayırmaya ihtiyacınız olduğunu gösterir. İhtiyacınız olduğunda yardım / destek istemekten korkmayın manası vardır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise bu sıkıntıyı çözerek huzur ve mutluluğa ulaşacağını temsil etmektedir. Rüyada birini küçümsediğini görmek açıklamak için birini küçümsemek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Küçümsenmek” için bir yanıt

Rüyamda aşık olduğum kişi bana yaptığım şeyler için salak salak ve yine salaksın diyor anlamı nedir çöl merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir