Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Birini Küçümsemek

Rüyada birini veya bir şeyi küçümsediğini görmek nedir?

Rüyamda tam anlatamayacağım şekilde bir yerdeydim.Yanımda bir kız vardı.Ötede bir lama gördüm.Oldum olası lamaların tükürüşünü merak etmişimdir.Bende bu yüzden arkadaşımı alıp lamanın yanına gittim.Ağzında tükürük olduğu belliydi lamada.Arkadaşımı önüme alıp lamaya alay ettim, onu küçümsedim. Lama biraz bekledikten sonra ben az çekildiğimde yüzüme tükürdü.Bunun anlamı ne?

Rüyada küçümsemek yorumu

Ayşenur selam, rüyanızda gördüğünüz lama derin bir güven, büyük bir güç ve dayanıklılığa işaret etmektedir. Bakınız rüyada lama görmek sayfası. Lamanın tükürmesi, yoğun bir öfke duygusu yaşadığını ifade eder. İçinde bulunulan ortamda birisinin yahut bir şeyin sizi oldukça öfkelendirdiğini, içindeki hayvani saldırganlık güdüsünü harekete geçirdiğini ve bu nedenle akıllı davranmak gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada küçümsemek, birini veya bir şeyi küçümsediğini görmek, aşağılamak; bir zihinsel arızaya yakın olabilirsiniz anlamı verir. Birini hor görmek alternatif olarak kendinizi dışlanmış ve yalnız kalmaya mahkum hissettiğinizi de işaret edebilir.

“Rüyada Birini Küçümsemek” için bir yanıt

Ruyamda bilmedigim bir yerde kucuk siyah bir kopek isiriyor ama disleri .canim yok canim acimiyor.birde esim gulerek bana bosanacagini ve buyuk kizimi alacagimi soyluyor.ben de bir caba icersinde oluyorum.ruyam boyle manasini yazarsaniz sevinirim.iyi gunler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir