Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuduz Görmek

Rüyada kuduz hayvan görmek neye çıkar?

Rüyamda altı arkadaş ortada sıçan gibi veya ben ortada yakar topu gibi top oynuyoruz, ancak bazen hafif yumruklaşıyor gibi oynuyoruz. Bu arada ölmüş olan annemi görüyorum bana “şu tarafa der” gibi gösteriyor, ama orada bir köpek var ve bende “hayır anne, oraya gidemem,  o kudurmuş, kuduz” diyorum ve sabah namazı için uyanıyorum. Bu arada yaşım 60 oynadığımız top oyunu sanki gece gibi biraz karanlık gibi .

Rüyada kuduz görmek yorumu

Kerim merhaba, rüyada yakar top oynamak hayatınızda bir şeyin eksikliğini gösterir tam huzura kavuşmak için eksikliğini hissettiğiniz konuyu çözmek gerektiğini temsil eder. Ölmüş anneni görmek hakkında bilgiyi ölmüş anneyi rüyada görmek sayfasını okuyun.

Rüyada kuduz kontrolsüz öfke sembolüdür. Kuduz hayvan görmek, kuduz olmak, kuduz olduğunu, kudurmak, kudurduğunu görmek kişisel öfkenize sahip olmanız gerektiğini, öfkenize sahip olamazsanız ortaya şiddet çıkabileceğini ifade eder. Rüyada bir kuduz hayvanın sizi ısırdığını görmek ifade edilmemiş aşırı iç duyguları, öfke ve düşmanlık duygularına sahip olduğunuzu ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir