Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Küfür Eden Birilerini Görmek

Rüyada küfür eden birilerini görmek ne anlama gelir?

Öncelikle selam, rüyamda çok samimi olduğum ve boşandığım eşim yüzünden görüşmediğim arkadaşımı ve merhum babasını, nişanlısını ve akrabası olan bir çifti gördüm, devamı çok enteresan. Ben İzmir’de yaşıyorum, onlar Tekirdağ’dalar, sohbet ederken küfürleşmeler oluyor, “bayanlar var” diyorum “küfürlü konuşmayın” diyorum, sonra oturduğumuz yerden kalkıyoruz bahçelerine geçiyoruz. Tekirdağ köftesi gelmiş, yarısı mangalda pişirilmiş, yarısı çiğ, çiğ olanları ben pişireceğim orada da masada iş yerinden bana sürekli kötülük yapan ispiyoncu bir arkadaşı görüyorum.

Köfteyi pişireceğim ama ocağın olduğu yerin ışığı yanmıyor, arızalı olduğu söylendi, bir türlü bir şekilde bahçe ışığını yakıyorum, anahtardan masaya doğru ilerlerken 2 tane sardalya balığına benzeyen balık havada uçuyorlar, şapkam var vuruyorum ama şapka bunlara temas etmiyor, hayalet gibiler, bazen vuruluyor sonra ocağa doğru yöneliyorum, arkadaş bende öğreneceğim diyor, arkamdan geliyor, o ara boşanmış olduğum kişiyi görüyorum ama kötü durumda olduğunu görüyorum ve sıçrayarak korkuyla uyandım.

(boşandığım kişinin psikolojik sorunları vardı ve anlattığı bir şeylerden sonra hoca buldum, telden konuştuk, 5 muska yapıldığını ve 2 tanede kötü niyetli 3 harfliler musallat olduğunu söyledi, çözdürmeyi kabul etmedi, son aylarda onun yanında kendimi boğuluyor gibi hissediyordum, kavgasız bir şekilde ayrıldık, ayrılmak istiyorum dedi, sudan sebeplerle boşandık). Lütfen yorumunuzu bekliyorum, şimdiden çok teşekkürler. iyi geceler

Rüyada küfür eden birilerini görmek nasıl yorumlanır?

Gönderdiğin rüyada geçen olaylar ve unsurlar birbiri ile uyumsuz, aralarında anlam birliği yok. Bu nedenle bu rüya yorumlanmaz. Bu durum, gerçek hayatında kafanın çok karışık, zihninin yorgun olduğunu gösterir.

Söylemek istediğim son şey ise, ayrıldığın eşine gerçekten yardımcı olmak istiyorsan, onu hacıya hocaya, üfürükçüye değil, bir uzman psikologa gitmeye ikna et. Bu devirde hala hocalara para kaptıran insanları gördükçe içim sızlıyor.

“Rüyada Küfür Eden Birilerini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada eski sevgilinin küfür ettiğini görmek
Rüyamda eski sevgilimle tekrar beraber olmak istiyordum, onunla konuşmayı deniyorum “özledim” demek istiyorum ona ama o bana küfür ediyordu. Ne demek oluyor bu? Bu rüyanın manası nedir?

Ceylan merhaba,
Gördüğün rüya geçmişte acil bir mesele veya durumu göz ardı ettiğin için sevgilini kaybettiğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir