Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kül Görmek

Rüyada kül görmek ne demektir?

Rüyamda evdeki soba sönmüştü ve bu yüzden ev çok soğumuştu, kardeşimle sobayı açıp içine baktık, sobanın içi tamamen kül olmuştu, bu ne anlama gelir acaba?

Rüyada kül görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sobanın sönmüş olması rüyayı gören insanın evinde bir sebeple üzüntü yaşandığını ve aile saadetini bozan bir durum olduğunu simgeler.

Rüyada kül görmek daha çok rüyayı gören kişinin yaşına ve cinsiyetine göre yorumlanmakla birlikte genel anlamda geçmişi unutmak veya geçmişin kötü anılarından uzaklaşmak gerektiğine yorulur. Rüyada genç bir erkeğin kül görmesi iyiye yorumlanır, erkek kül görürse kısa bir zamanda iyi bir işe başlayıp para kazanmak ve kar elde etmek olarak yorumlanır. Bekar bir kız için hayal kırıklığına uğrayacağına işaret eder. Yaşlı bir kadın için çok kötü niyetli olduğunu biraz iyi düşünmesi gerektiğine dikkat çeker. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada soba görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Kül Görmek” için 4 yanıt

Kendi rüyamda görüyorum bunları. Abim rüyasında beni yakıp küllerimi göle atmış. Bu ne anlama geliyor? cidden çok merak ediyorum.

Ruyamda karşı tarafında sembolik kulden resimler vardı. Sonra yerde belirdi ve millete basiyordum. Yerde figürleri vardı. Böyleydi. Yorum rica edebilir miyim?

Rüyada ölü külü görmek
Öncelikle iyi günler diliyorum. Rüyamda eski merdivenleri dısairdan iki katlı bir evde yasıyordum eşimle. Bir de yakın arkadaşımız vardı misafir. Kapının önünden avluya baktığımda bir sürü leğen içinde ölü insan külleri vardı. Bu ne anlama geliyor?

Özlem selam, gördüğünüz rüya hayatınızda ters giden bazı şeyler olduğunu ve bu yüzden bir takım sıkıntılar çektiğini anlatmakta ancak yakında bunların sona ereceğini göstermektedir. Çünkü ölü külleri yeni bir başlangıç sembolüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir