Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kulakta Kıl Görmek

Rüyada kulakta kıl görmek ne demektir?

Rüyada kulakta kıl görmekEfendim öncelikle saygı duyarak sözüme başlamak istiyorum, ben 6 senelik evliyim fakat evliliğimiz çok kötü gidiyor, iki kızım var o yüzden katlanmaya çalışıyorum, eşimin aile yakınlarından birisi büyü yaptırmış, ben boşanmaya karar verince eşimin annesi ve ablası beni fala bakan yani üç harfleri olan birine götürdü ve ben o zaman öğrendim, eşimin annesine de beni istemediğini ve oğlunu kışkırttığını söyledi. O günün gecesinde rüyada eşimin kulaklarında anormal sayıda kıl olduğunu gördüm, bu ne demek? İnanın çok zor durumdayım ne olursunuz bana yardımcı olun acaba büyünün etkisi hala evimizde mi? çok çaresizim.

Rüyada kulakta kıl görmek yorumu

Sevgili kardeşim, bu tür mesajları, haberleri aldıkça çok üzülüyorum. Elimden sadece üzülmek, öfkelenmek ve biraz da sizlere doğruları anlatmaktan başka bir şey gelmiyor.

Kardeşim sizin evinizde büyü falan yok, siz yetiştirilme tarzınız dolayısıyla büyü, üç harfli, cinci hoca terimlerine fazla aşina olmuşsunuz ya da eşinizin ailesi bunlarla fazla sıkı fıkı. Sana büyü yapıldığını anlatan cinci sahtekar madem o kadar biliyor bozsun büyüyü, eşin sana koşsun gelsin. Yok böyle bir şey. Tamamen sahtekarlık.

Senin yapman gereken hemen bir evlilik danışmanı uzman psikolog ile görüşüp, neyin yolunda gitmediğini tespit etmen gereklidir. Allah yardımcın olsun.

Rüyada eşinin kulağında kıl görmüş olman eşin hakkında iyi haberler alacağına ve onun ileride maddi konularda önemli kazançlar elde edeceğine işarettir?

“Rüyada Kulakta Kıl Görmek” için bir yanıt

Üniversiteyi 2 yıl önce bitirdim ve hala sağlam bir işim yok, bu yüzden psikolojik olarak kendimi kötü hissediyorum ama bir yandan da Allah’ın bana mutlaka bir kapı açacağına inanıyorum. Üniversiteden mezun olacağım sıralarda bir rüya görmüştüm. Bir sürü insanla çok güzel berrak bir okyanusun kenarındaydık, çok güzel bir güneş vardı. Okyanusta yüzmek için bikini giymiştim sonra yanıma babam geliyordu ve ondan çok utanıyordum. Sonra göğsümde (iman tahtası dedikleri yerde) bir sürü tüy çıktığını fark ediyordum. O tüylerden de utanıyordum ve ne yapsam da tüyleri alsam temizlensem diye düşünüyordum. Rüyamın anlamını tabir eder misiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir