Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kulak Ağrısı

Rüyada kulak ağrısı görmek ne demektir?

Rüyada ara sıra kulağımın çok şiddetli ağrıdığını görürdüm, aynı rüyayı görüyordum, rüyamda canım çok yanardı, dün gece yine rüyamda kulağım ağrıdı, sağ kulağım ağrırken için de balon şişiyormuş hissi vardı, eşime rüyamda “beni doktora götür çok ağrıyor, kulağımın içinde bir şey şişiyor, patlayacak” derken hastaneye gidiyorduk. Hava karanlık, sokakta kulağımın ağrısı iyice arttı, kulağımın içindeki şişlik patladı, eşime bağırdım “kulak zarım patladı” diye ama kendi sesimi çok az duyuyordum, sağır oldum ben diye ağlarken acı içinde uyandım.

Sabah namazından sonra gördüm bu rüyayı ve beni çok etkiledi, ara sıra kulağımın çok şiddetli ağrıdığını görürdüm ama ilk kez kulak zarım patladı. Bu ne anlama gelir? yanıt verirseniz sevinirim. Saygılar.

Rüyada kulak ağrısı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kulak ağrısı görmek, kulağının ağrıdığını görmek Gerçek yaşamınızın dengesini bozabilecek kimi kötü olaylarla karşılaşma ve bundan zarar görmeye işaret olabilir. Böyle bir rüya görüldüğünde daha dikkatli davranmakta yarar vardır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağrı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir