Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kulaklık Görmek

Rüyada kulaklık görmek ne demek?

Rüyamda bomboş küçük bir koyda sadece ben, hala kızı ve kız kardeşim denize giriyoruz ama birbirimizden biraz uzak mesafelerde. Deniz çok durgun hiç dalga yok. Benim kulağımda kulaklık takılı kumsalda müzik dinlerken birden uzaklarda kocaman bir dalga oluşuyor. Kardeşim dalgaya doğru yüzerken ben kalkıp bağırıyorum, sonra dalga kumsala vuruyor, deniz tekrardan düzleşiyor. Ben kardeşimi suda ararken arkası dönük çıplak bir adam buluyorum suda, onu kenara çekip kardeşimi tekrar aramaya başlıyorum.

Birden sudan mutlu bir şekilde çıkıyor. Ben kızıyorum ona “ben sana açılma demedim mi” diye. Sonra birden tekrar çok daha büyük bir dalga görünüyor ama çok uzakta, hemen toparlanıp tepedeki evlere doğru çıkıyoruz. Baya bir yukarıdaki eve girip kapıları kilitliyorum. Evde kalın montlar asılı, ev bomboş. Pencereden dışarı baktığımda deniz kabarmış, kasırga oluşmuş ne var ne yok uçuruyor. Dev dalga kıyıya vurduğunda ev sağa sola kaymaya başlıyor. Ben kapıyı açıyorum ve üçümüz dışarı çıkıyoruz. Birden her şey duruyor, tufan kesiliyor, güneş açıyor.
35, Erkek, Evli, Çalışıyor, durağan ama endişe duyan. çünkü çok nadir rüya görürüm.

Rüyada kulaklık takmak yorumu

Cihan merhaba,

Rüyada denize girdiğini görmek iyi bir rüyadır ve önünüzdeki yeni bir yaşam evresinde karşınıza yeni kısmetlerin çıkacağını, bunları iyi değerlendirip, bir çok başarı elde edeceğinizi gösterir. Bakınız deniz rüya tabiri.

Rüyada gördüğünü deniz dalgası yaşamınızdaki iniş ve çıkışlar, aşmanız gereken engelleri göstermekte ve bunları aşacağınızı simgelerken aynı zamanda her an büyük sorun ya da değişikliklere de her zaman hazırlıklı olmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada kulaklık görmek sezgilerinize güvenmeniz ve ona uyumlu hareket etmenizi ifade eder.

“Rüyada Kulaklık Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir