Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kulakta Kir Görmek

Rüyada kulakta kir neyi gösterir?

Rüyamda bir yılan kulağımdan ısırıyordu, çok korktum, o korkuyla doktora ulaşmaya çalışıyordum, etrafımdaki herkese bağırıyordum “yılan ısırdı öleceğim acele edin” diye. Komşum arabayla beni doktora götürdü, doktor muayene etti ve “yılan zehirsiz imiş korkmayın ama kulağınızda çok fazla kir var, temizlemem lazım” dedi. Hem sevinmiş hem de çok utanmıştım. Bu ne anlama geliyor, hocam cevap için şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada kulakta kir görmek tabiri

Rüyada yılan ısırması görmek, vücudunda bir yeri bir yılanın ısırdığını görmeniz, sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterirken yılanın ısırdığını görmek aynı zamanda iç dürtüleri temsil edebilir.

Rüyada kulakta kir görmekstrong>Rüyada doktor görmek gerçek yaşamda duygusal ve ruhsal şifa için kimi ihtiyaçlarınız olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda bir takım tıbbi endişelerinizi de simgeleyebilir. Doktor ile rüyada geçen olaylar rüyanın tam açıklamasını ortaya çıkarır. Rüyada doktora gitmek uyanık hayatınızda sağlıkla ilgili bir kaygınız olduğunu simgeler.

Rüyada kulakta kir görmek gerçek yaşamda kendi yargılarınıza ve sezgilerine gereğinden çok önem verdiğinizi işaret eder. Bu durum kimi zamanlar sizi zor durumlara sokabilir anlamı taşımaktadır. Kulağın kirli olması etrafınızdakilerin söz, düşünce ve tavsiyelerine önem vermediğinizi ve bu yönünüz ile çevrenizdeki kimi sevdiklerinizi üzdüğünüzü simgeler. Bakınız rüyada kulak görmek sayfası.

“Rüyada Kulakta Kir Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda ailemden birinin kulağını temizliyordum bu ne anlama geliyor öğrenebilir miyim? Ben 29 yaşında bekar bir bayanım.

Buket merhaba, rüyada kulak temizlemek rüyayı görenin iyi haber alacağına, bu haberin onu çok mutlu edeceğine işarettir. Bir başkasının kulağını temizlediğini görmek ise kulağını temizlediğiniz kişiden veya onun hakkında hayırlı bir haber duymaya delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir