Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kulaktan Kurt Çıkması

Rüyada Birinin Kulağından Kurt Çıktığını Görmek Neye İşaret?

Ben gördüğüm rüyada tanımadık biriyle evlendiriliyorum, ben bu evliliği istemiyormuşum ama zorla evlendiriliyor muşum. Düğünde damat ile dans ederken kulağından bir kurt çıktığını görüyorum ve anneme “ben bu kurtlu adamla evlenmem, baksana kulağından kurt çıkıyor” diyorum. Annem de artık olmaz, sen evlendin, bundan dönüş olmaz” diyor.

Ne saçmalıksa evlendiğim gece eve gitmiyorum, annelerde kalıyorum ama sonrasında üniversiteyi kazanıyordum, üniversiteyi kazanınca babama boşanmak istediğimi söylüyordum. Babam önce “olmaz” diye diretiyordu ancak kabul ediyordu, bu ne anlama geliyor? Bu arada gerçek hayatta bekarım, geçen sene liseyi bitirdim, üniversiteye hazırlanıyorum.

Rüyada Kulaktan Kurt Çıkması Nasıl Yorumlanır?

Nimet merhaba, Rüyada tanımadığın biriyle evlenmek rüyayı gören insanın yaşamında bazı şeyleri değiştirmeyi istediğini gösterir. Rüyada dans etmek gerçek yaşamdaki kısıtlama ve sınırlamalar nedeniyle kişinin sıkıldığını, bağımsızlık istediğini anlatır. Dans ettiğini görmek öte yandan da havailik, mutluluk, zariflik, duygusallık ve cinsel arzuları temsil edebilir.

Rüyada birinin kulağından kurt çıktığını görmek rüyayı gören kişinin duyduğu bir söz yüzünden yaşamının alt üst olduğunu, hayatının dengelerinin bozulduğunu ifade eder.

Rüyada üniversite kazanmak gerçek yaşamda insanın yeni umutların olduğu bir döneme girdiğini simgeler. Rüyada üniversiteyi kazandığını görmek öte yandan da kişinin yaptığı bazı hatalı işlerden pişmanlık duyarak bunları bir daha yapmamaya tövbe edeceğini ve kısa bir zamanda huzura ereceğine yorulur. Bu rüya mutlu günlerin yaklaşmakta olduğuna delalettir. Rüyada boşandığını görmek hayatta istediğiniz farklı şeyler arasında öncelik sırasını doğru tespit etmek gerektiğine işaret eder. Belki bazı konularda kendine daha fazla zaman ayırmak gerektiğini anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir