Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kule Görmek

Rüyada kule görmek neye işarettir?

Ben rüyamda bir dolmuşa binmiştim, dolmuş şoförü aracı sağa çekti bir kaç saniye herkes sustu ve dolmuş şoförü “karşıdaki kule üzerine gökten melek indi” diye bağırdı ve aleyhisselam sureti üfledi ve bir rüzgar geliyordu ki anlatamam, yüzüm yavaş yavaş yanıyordu ve kafamı sağa çevirdim ve 3 defa kelime-i şahadet getirdim, sonra bir baktım odamdayım ve yaklaşık 30/40 saniye nefes alamadım ve sonra nefes aldım, kulakları bir şey duymuyordu ve tam o sırada sabah ezanı okundu, lütfen bana bununda açıklamasını da yapar mısınız rica etsem?

Rüyada kule görmek yorumu?

Harika merhaba, siz meleği görmemişsiniz, şoförün öyle söylediğini yazmışsınız bu yüzden bu rüyaya, rüyada gökten melek indiğini görmek rüyası denilemez. Rüyadaki olaylar ve gelişmeler uyanık hayatında içini ısıtacak, yaşama sevincini artıracak sevindirici ve güzel gelişmeler olacağını simgelemektedir.

Rüyada kule görmek rüyayı gören kişinin ulaşılması güç bazı hedefleri olduğunu gösterirken, bu hedeflere ulaşamamak yüzünden kişinin büyük bir stres yaşadığını ve bu stresten kaynaklanan bazı kontrolsüz hareketler sergilediğini ve bu hareketlerin kendisine veya çevresindeki insanlara zarar verdiğini gösterir. Rüyada kuleler genellikle kişinin davranışlarına dikkat etmesi gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada kuleye tırmanmak veya kuleye çıktığını görmek genellikle rüya sahibi insanın yaşamında birden ortaya çıkacak güzel gelişmeler sonucu hedefini yükselteceğini gösterir, geleceğinin parlak ve şansının açık olacağına işaret eder. Rüyada kuleden atlamak ya da bir kuleden indiğini görmek kişinin hayatında yaşadığı bazı şanssızlık ya da hayal kırıklığı nedeniyle bir kayba uğradığını veya beklentilerini azalttığını, geriye gidişi temsil eder. Ayrıca rüyada melek görmek sayfası ilgini çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir