Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kuleden Atlamak

Rüyada kuleden atlamak ne demektir?

Adım Fatma, 41 yaşında ve bekarım, muhasebede çalışıyorum. Ruh halim: 3, 5 yıllık büyük hayallerle sözlerle başlayan bir ilişki verilen sözler yeminler inkar edilerek sevdiğim tarafından bitirildi. Dolayısı ile insanlara ve mutlu olabileceğime dair tüm inancım bitti. Bir yıl olacak neredeyse o günden beri kendimi yaşayan bir ölü gibi hissediyorum.

Rüyamda deniz kenarında bir kulenin çok yüksek olmayan duvarından aşağı atlıyorum. O sırada rüzgar beni kapıp daha yükseklere denize doğru uçuruyor. Korkuyorum, hem iyi yüzme bilmediğim için hemde çok yüksekten düşersem çakılıp kalmaktan. Belimde bir şey sarılı, ona sımsıkı tutunuyorum oradan güç alıyorum. Rüzgar beni denizin üstünde bir havalara doğru çıkartıyor bir indiriyor. Kayalıklara doğru alçaldığım anda atlıyorum. Atladığım yerde ablam ve arkadaşlarım bekliyor. Atladığım yer yosunlu ve kirli olduğu icin. Spa olan bir yere gidip yıkanmak istiyorum.

Rüyada bir kuleden atladığını görmek tabiri

Fatma merhaba, Rüyada deniz kenarı görmek rüyayı gören kişinin iki ayrı yönünü veya özelliğini temsil eder. Sahildeki kum kişinin mantıksal dünyasını yani aklı başında olmayı, düşünce dünyasını yani manevi ve ruhsal durumunu temsil ederken denizdeki su ise kişinin mantık dışı, akılla ilgili olmayan, insanın duygusal, kararsız, değişken, sabit olmayan, oynak ve bir dalda durmayan yani dengesiz kişilik yönünü ifade eder, özet olarak deniz kenarı maddi ve manevi değerlerin birbiriyle bir araya geldiği bir yerdir. Sizin deniz kenarında olmanız ise bir mantığınız ile duygularınız arasında bir hesaplaşma yaşadığınızı anlatmaktadır. Bu konuda rüyada deniz görmek sayfasında daha geniş açıklama bulabilirsiniz.

Deniz kenarında gördüğünüz kule ise büyük hayalleriniz olduğunu anlatmaktadır. Rüyada kule görmek sayfasında anlatıldığı gibi bu rüya rüyayı gören kimsenin ulaşılması zor bazı hedefleri olduğunu gösterirken öte yandan da bu hedeflere ulaşamamak yüzünden insanın büyük bir stres yaşadığını ve bu stresten kaynaklanan bazı kontrolsüz hareketler sergilediğini ve bu hareketlerin kendisine veya çevresindeki insanlara zarar verdiğini ifade eder. Rüyada kuleden atlamak rüya sahibinin kişinin hayatında yaşadığı bir takım şanssızlık ya da hayal kırıklığı sebebiyle bir kayba uğradığını veya beklentilerini azalttığını, geriye gidişi temsil eder.

Ancak, kuleden atladığınızda çıkan rüzgarın sizi denizin üzerinde yükseklere uçurması hayatınızda büyük bir değişim olacağını, hayata bakışınızın değişmesine, anlayış seviyenizin yükselmesine, yaşama sevincinin artmasına yol açacak bir olay yaşayacağınızı ve elde edeceğiniz mutluluk ve sevinci sevdiklerinizle paylaşacağınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir