Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kullanılmış Ceket Aldığını Görmek

Rüyada kullanılmış ceket almak ne demek?

Selamlar, benim rüyam su şekilde. Rüyamda bir ceket satın aldım, bu ceketi internetten ebay de satan bir kişiden aldım, bu kişi sanırım bir öğretmen veya devlet dairesinde çalışıyordu, çünkü ceketi teslim almaya gittiğim yer kalabalık bir okul veya ofis gibi bir yerdi.

Binanın içine girdim, aradığım kişinin adını söyledim, bana “bir saniye” dediler, aradığım kişi orada değilmiş, “birazdan gelir” dediler. Tam o anda birisi bana döndü ve “ceket için gelen kişi siz misiniz” dedi ve bana ceketi uzattı, üzerime giydim, bana tam oldu, kareli bir ceketti, önünde bir veya iki tane düğmesi vardı, yeni bir cekete benziyordu, aslında hayatta kullanılmış ceket almam ama nasıl oldu da böyle bir ceket satın aldığımı anlayamadım.

Ceket için o kişiye bir ödeme yapmadım, sanıyorum gelmeden önce online ödeme yaptım. Bu ceketi niye satın aldığımı halen bilmiyorum, başkasından kullanılmış cekette hiç almadım hayatımda. Sonra eve geldim ve bu ceketi yıkadım, kuruttum, ütüledim.

Rüya temaları : ceket almak, internetten alışveriş, öğretmen, devlet memuru, kalabalık bir okul, kareli ceket, kullanılmış ceket, online ödeme, ödeme yapmak.

Rüyada kullanılmış ceket aldığını görmek tabiri

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda duygularınızı kontrol etmekte sıkıntı çektiğinizi, duygularınızın sizi aşağı çekip, yavaşlattığına işaret etmektedir. Lütfen önce rüyada ceket görmek sayfasını okuyun. Rüyada ceket yıkamak rüya sahibi kişinin çevresindeki birisi hakkında bazı endişeleri olduğunu ve onu korumak için bir şeyler yapması gerektiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir