Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Küllük Görmek

Rüyada küllük görmek ne demektir?

Rüyamda benden hoşlanmayan bir bayanı gördüm, bizim evdeyiz, evlilik yüzüğünü kaybetmiş bana karşıda kötü bakıyordu, bende arıyordum yüzüğü, tam kül tablasının içine bakacaktım sanki oradaydı uyandım. 23, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada küllük görmek yorumu

Bayan Pembe Merhaba. Rüyanda senden hoşlanmayan bayanı görmüş olman aslında senin içine attığın öfke duygusunun sebep olduğu gizli saldırganlık duygularının açığa çıkmaya başladığını anlatmakta, her şeyi içe atmanın yanlış olduğunu, günün birinde bir öfke patlamasına sebep olabileceğini belirtmektedir.

Rüyada küllük görmekO kişinin evlilik yüzüğünün kaybolmuş olması, senin de onunla birlikte kaybolan evlilik yüzüğünü arama ise seni öfkelendiren konunun evlilik ya da evliliğe giden yolda ortaya çıkan bir mesela olduğunu göstermektedir. Son onda yüzüğün küllük içinde olduğunu görmen / tahmin etmen ise evlilik konusunda seni kızdıran durumun etkisini üzerinden atmak için çabaladığını ifade etmektedir.

Rüyada küllük görmek sizin eski duygulardan kendinizi kurtulmak için çalıştığınızı ve anıları simgeler. Küllük boşaltmak veya küllük temizlemek gereksiz yere aldatıldığını düşündüğünü ya da aldatılmaktan korktuğunu gösterir, hayatını kendine zehir ettiğini simgeler. Küllük aramak rüyayı gören kişinin bir an önce içinde bulunduğu düşük benlik saygısı duygusundan kurtulması ve kendini değersiz hissetmeye son vermesi gerektiğini temsil eder. Birine küllük vermek kişiye olduğundan farklı görünmeye çalışmaması ve şişirilmiş egolarına son vermesini tavsiye eder. Elinden küllüğü yere düşürmek yaptığın bir işten dolayı suçluluk duymak hakkında bilinçaltından gelen mesajı dinlememek, olayı mantığınla objektif değerlendirmek gerektiğine delalet eder.

“Rüyada Küllük Görmek” için bir yanıt

Merhaba
Ben geçenlerde bir porselen küllüğü düşürüp kırdım ve onu toparlayıp yapıştırdım
Ve bu küllüğü aynı küllüğü elimde sağlam bir şekilde gördüm bu neye delalettir , teşekkür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir