Rüyada Külot Görmek

Rüyada külot görmek neye delalettir?

Rüyada külot görmekRüyamda annemle bir tanıdığa oturmaya gidiyoruz, ben gençlerin oturduğu odaya gidiyorum annem yaşlıların oturduğu odaya gidiyor. Ben bir ara su almak için mutfağa giriyorum, tam buzdolabının kapısını açarken birden fark ediyorum ki alt kısmım çıplak, eteğim düşmüş, sadece altımda külot var. Başımdan kaynar sular dökülüyor, bu ne zaman oldu, ne zamandır böyleyim, neden kimse bir şey söylemdi diye düşünüyorum. Sonra hemen ev sahibi bayandan bir kıyafet istiyorum, kadının verdiği elbiseyi hemen üzerime geçirip su almadan annelerin yanına dönüyorum ama  onlar başka bir odaya geçmişler.

O odaya gidiyorum, meğer kadınlar çıplak olduğumu biliyormuş benimle alay etmek için söylememişler, bana alaycı laf sokuyorlar, bende ona öfkeleniyorum ve fena halde kadınları dövüyorum. Sonra biz otururken eteğimi bulan kız kardeşim onu getiriyor, ev sahibinin verdiği elbiseyi çıkarıp, eteği giyiyorum ancak tam bu sırada içeride oturan evin oğlunu görüyorum, sessizce beni seyrediyormuş, ona bağırdım, çağırdım, küfür ettim, elime ne geçtiyse kafasına attım ama çocuk sadece kahkaha ile gülmeye devam ediyordum. İşte böyle aptalca bir rüya gördüm, hayırdır inşallah. 19, kadın, bekar, ev kızı.

Rüyada külot görmek yorumu

Rüyada külot görmek rüyayı gören kişinin kadınsı tutum ve duyguları hakkında bilgi verir. Bu rüyanın daha derin analizi ise insanın bir sebepten dolayı kendisine olan saygıyı kaybettiğini, bir sırrın açığa çıkma korkusu yaşadığını, bir şeyden utandığını ya da bir konu hakkında kendini yetersiz gördüğünü simgeler.

Rüyada kilot hakkında diğer yorumlar

Rüyada külot giydiğini görmek kişinin gizli huylarını ifade eder. Bu huyların ona zarar vereceğine yorulur. Bazı yorumcular ise külot giydiğini gören kişinin bekar ise evleneceğine işarettir demektedir. Külotunu ters giymek kötü bir şey yapmaya ve bunu sonucunda mahcup olmaya işarettir. Külot çıkardığını görmek rüya sahibinin bir sırrının açığa çıkması yüzünden üzüleceğine delalet eder. Külot çıkarmak bazen de eşinden boşanmaya veya sevgiliden ayrılmaya yorumlanır. Külotuna işediğini görmek gören kişinin hamile kalmasına yahut bir gebelik haberi alarak sevinmesine işarettir. Külotuna sıçmak veya rüyada boklu kilot görmek görenin çok para kazanmasına işaret ederken aynı zamanda bu paraya sahip çıkamayıp elinden kaçırmaya işaret eder.

Rüyada külot astığını ya da bir yere asılmış külot görmek bir süredir planlanan bir seyahate çıkmaya işaret eder.  Başka bir kimsenin külotunu görmek utanç duyulacak, açıklanamaz bir duruma delalet eder. Kirli külot veya yırtık külot giymek cinsel yaşam konusunda bir rahatsızlığı işaret eder.

“Rüyada Külot Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Rüyada beyaz külot görmek neye işarettir?
    Rüyamda bana ait beyaz külot gördüm içinde de beyaz iki tane yumurta vardı. Ne demek acaba teşekkür ederim. Dolunay 33 Bekar Yorgun Beklentili.

    1. Rüyada beyaz külot görmek sizin kadınsı tutum ve duygularınızı temsil eder ve doğru yolda olduğunuzu gösterir. Rüyada yumurta görülmesi iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Külot içinde gördüğünüz yumurtalar iyi bir evliliğiniz olacağını, mutluluğu yakalayacağınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir