Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kül Tablası Görmek

Rüyada kül tablası görmek neye işaret eder?

Rüyamda sevdiğim kızın evlerinin karşısında küçük bir bahçede uyuyorum, sabah uyandığımda sevdiğim kızı yanı başımda görüyorum, bana bakıp gülüyor, derken babası ve annesi evlerinin perdesini açıyor, bana bakıp onlarda gülüyorlardı, sonra babası yanıma geldi, bende “kuzenimi bekliyorum” dedim, daha sonra evlerine davet ettiler, evlerinin küçük bir bahçesinde babası bana kül tablası getirdi sigara falan ikram etti ve uyandım. 23, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada küllük görmek yorumu

Rüyada sevdiğin kızı görmen konusunda sevgiliyi görmek sayfasını incelemelisin.

Rüyada kül tablası görmek aslında sizin gerçek hayatta unutmak istediğini bazı anılar olduğunu ya da bazı eski duygulardan kurtulmak istediğini işaret eder. Rüyada altından tabla görmek tatminsizlik, toplumsal birliğe ters düşme ve zayıf aile bağları anlamlarını simgeler. Kırık tabla görmek bazı anlaşmazlıklar yaşamaya işaret eder. Çok güzel bir tabla görmek sanatçı kişiliğinizi ve yeteneğinizi kullanmanız gerektiği yönünde bir anlam ifade eder.

Sevdiğin kızın babasının rüyada sana sigara ikram etmesi ise hayatında kısa bir mola vermen gerektiği, bazı şeyleri gözden geçirip ve zihnen dinlendikten sonra hedeflerine doğru ilerlemeye devam etmek gerektiğini işaret etmektedir.

“Rüyada Kül Tablası Görmek” için bir yanıt

Ruyamda gokyuzunu mavi beyaz renklerde acik gordum uzerinde melek seklinde gri renkte bir golge vardi ve asagida masa vardi asagiya masa uzerine dogru indi bende ona lutfen soyle kardesim ne zaman hapisten cikacak biliyormusun diye soru sordum ve konusmadan elini kaldirip el isaretiyle 4 yapti bu ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim simdiden tesekurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir