Rüyada Kulübe Görmek

Rüyada kulübe görmek neye işaret eder?

Rüyada kulübe görmekMerhabalar. Bu aralar yine ilginç rüyalar görüyorum. Rica etsem yorumlar mısınız. Dün gece rüyamda bir ev gibi veya kulübe gibi bir yerdeyim. İçeride benim dışımda yanlış hatırlamıyorsam çocuklarım var, biz çok korkuyoruz. Çünkü kulübenin dışında bir sürü kurt olduğunu öğreniyoruz, onların içeri girmesini engellemeye çalışıyoruz.

Her yeri kapatmaya çalışıyoruz, korku içinde bekliyoruz. Bende babamızın bizi kurtaracağını, bizi koruyacağını düşünüyorum, babamızın bizi kurtarmasını bekliyoruz. Bu gece de rüyanın detaylarını hatırlayamıyorum, sadece bir kısmında bir erkek bebeğimin olduğunu öğreniyorum. Bebeği görüyorum, seviyorum, kucağıma alıyorum, sonra göğsümü açıp emziriyorum. Teşekkür ederim.

İsim / Takma isim : ygtygmr
Cinsiyetiniz : kadın
Yaşınız : 38
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : depresif, umutsuz, üzgün, eşimle aramda sorunlar var
Rüyanızın konusu : erkek bebek
Anahtar kelimeler : erkek bebek, bebek emzirmek

Rüyada kulübe görmek yorumu

Merhaba, rüyanız ilk bakıştaki gibi ürkütücü mesaj vermemekte, iç dünyanızla ilgili bilgiler sunmaktadır.

Rüyada kulübe görmek rüyayı gören insanın kendi yöntemleriyle başarıya ulaşacağına işaret eder. Rüyada bir kulübeye girmek veya kulübenin içinde olmak rüyayı gören kişi için başarıya ulaşmak için tüm şartların uygun olduğunu ve bunun hemen adım atmak gerektiğini temsil eder. Tahta kulübe görmek, ahşap kulübe kendinize güvenli ve bağımsız aynı zamanda da mütevazı bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Hayatta her zaman yalınç şeyleri tercih etmektesiniz.

Kurt sürüsü görmek, yalnızlığı işaret eder. İç dünyanızda yalnız kalmayı tercih ettiğinizi ancak bunun sizi üzdüğünü, tekrar sosyal yaşama, dostlarınıza, arkadaşlarınıza dönmek arzusunda olduğunuzu tanımlar. Bakınız kurt yorumu. Rüyada erkek bebek görmek, iyidir, rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler.

Rüyada emzirmek görmek, bebek emzirmek, çocuk emzirmek, bebek emzirdiğini görmek, yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler.

Rüyada kulübe konusunda ilave bilgiler

Kulübe yapmak, rüyada kulübe yaptığını görmek çok sevdiğiniz bir kişinin size misafirliğe geleceğine işaret eder. Kulübe almak, bir kadın rüyasında kulübe satın aldığını görürse size bir sürpriz yapılacak ya da çok beğeneceğiniz bir hediye alacaksınız demektir.

“Rüyada Kulübe Görmek” hakkında 2 yorum

 1. Rüyada kulübeden taşındığını görmek
  Merhaba, ben rüyamda bir kulübeden taşınırken görüyorum. Ve kulübenin önünde manav gibi meyvelerin satıldığı bir ortam var. Uzun zamandır görmediğim ilk okul kız arkadaşım var.
  Birileri geliyor bizden meyve istiyorlar ama bozuk paralarımı ne yok alamadıkları için sorun çıkarıyorlar. Ve tartışma çıkıyor. Kavgada yanımızda bulunan arkadaşımın köpeği bizi korumadığı için. O bana sağdık olmadı diye köpeğin boynundan bıçakla kafasını kesiyor. Öyle bir kan akıyor ki yerlerden su gibi kan akıyor.

  1. Rüyada kulübe görmek veya içinde olmak kendi yöntemlerinizle başarıya ulaşacağınıza işaret ederken kulübeden taşındığını görmek yöntemlerinde bazı değişiklikler yapmak istediğini gösterir.
   Rüyada manav görmek mutlu bir yaşam anlamına gelir, manav dükkanı aynı zamanda iyilik ve güzellik manasına yorumlanır.
   Rüyada okul arkadaşını görmek Güvenli hissetme, Sıcaklık ve Sevgi anlamlarını simgeler. Arkadaşlarınız ile aranızdaki ilişki bağlarını ve endişelerinizi ifade eder.
   Kavga eden birilerini görmek, çevrenizde iç huzurdan yoksun, mutsuz kişiler olduğunu gösterir.
   Arkadaşınızın köpeğinin başını kesmesi, onunda mutsuz olduğuna işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir