Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuluçka Makinesi Görmek

Rüyada kuluçka makinesi görmek nedir?

Rüyamda dikdörtgen bir krom tezgah üzerinde sıralı şekilde dizilmiş kuluçka makineleri görüyorum, makinelerde yılan yumurtaları var, ancak şekilleri ağaçta duran kabuklu kestane gibi, dışı dikenli. Yumurtanın çok sert ve elastiki olduğu söyleniyor ve yumurtadan yavru çıkmaya başladığında, önce kuyruğu ve baş ucu görünüyor.

Akabinde yumurtadan piton yılanı yavrusu çıkıyor ki boyu 40 cm. ben korkuyorum, küçük bir yumurta dan 40 cm. piton çıkıyor diye, devamında yumurtalar çatlamaya başlıyor ve aynı cins ve büyüklükte yılan yavruları çıkıyor ve çıkanlarda, köyümüzdeki ambarın altına giriyorlar ( ambar altına ancak, kediler, fareler veya küçük köpekler girebilir yüksekliktedir. ben şehirde yaşıyorum.) Bu rüyanın anlamı nedir? Yorum gönderebilirseniz.çok memnun olurum. Teşekkür ederim. Saygılarımla.

Rüyada kuluçka makinesi görmek yorumu

Rüyada kuluçka makinesi görmek hayatınızdaki kimi konularda istikrar ve dinginlik ihtiyaçlarını gösterir. Kuluçka makinesinde yılan yumurtası görmek, yılan çıkarmak ilginç. Yılan konusunda yılan rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Kuluçka Makinesi Görmek” için bir yanıt

Ruyamda kümeste tavuk yumurta üstüne oturuyor, birkaç civciv çıkmış, çoğunluğu çıkmamış. Tavuk koyu kırmızı. Saygılar. Allah razı olsun. Saida 36 evli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir