Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada kum fırtınası görmek

Rüyada kum fırtınası neye delalet eder?

Rüyamda ailecek arabayla gidiyoruz arabayı eşim kullanıyor, eşim arabayla rampadan çıkıp gideceğine dönüp yanlamasına yeğenimin taksisine çarpıyor, sonra dönüp aynı şekilde daha şiddetli çarpıyor, yeğenimin arabası hurda oluyor, içindekilere hiç bir şey olmuyor, bende babamla eşimin arabasındayız.

Eşimin arabası minibüs. Babam diyor ki “geç kalacam, kaldık burada”, güya hacca gitmek için uçağa yetişecekmiş bende diyorum ki “ben süreyim minibüse bir şey olmadı veya taksi çağıralım yani” diyorum, adam yoluna giremiyor sanki bilerek çarpıyor, sanki biri onu çevirip engellemek istiyor, çünkü çok basit bir kaza bilerek vuruyor sanki ne yaptığını bilemiyor yoksa iyi şofördür, kan falan yok yaralıda yok. Bu rüya neye delalettir?

Rüyada kum fırtınası görmek tabiri

Nalan selam,Arabayı eşinin kullanması senin araba yolcu olarak bulunman aile yaşamında iplerin eşinin elinde olduğunu, senin kendinle ilgili kararları almakta pasif kaldığını, neredeyse her şeye eşinin karar verdiğini anlatmaktadır.

Rüyada kum fırtınası görmek sizin yükselen maneviyat duygularına sahip olduğunuzu gösterirken aynı zamanda ifade edilmemiş korkularınız olduğunu ya da öfke, karmaşa gibi duyguları temsil eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar aile yaşamında bazı dalgalanmalar yaşadıktan sonra her şeyin durulacağını, huzur ve mutluluğa kavuşacağınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir