Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kum Görmek

Rüyada kum görmek neye çıkar?

Rüyada kum görmekGRüyamda sevdiğim kişi ile deniz kenarına gitmiştik. Kumsal boyunca beraber yürüdük, kumsal çok güzeldi, taş yoktu, yumuşak kum vardı. Bir parmağıma taş battı sadece. Bir ara suya girdik, sonra deniz terliklerimiz kaybolmuştu onları aradık, bulduk. hana, 16, Kadın, Bekar, Öğrenci, normal.

Rüyada kum görmek neye yorulur?

ördüğün rüya kendinle barışık, mutlu olmayı bilen biri olduğunu, şu anda bir iç hesaplaşma yaşadığını ve bunu tamamladığında huzura kavuşacağını temsil etmektedir.

Rüyada kum görmek geçmişte yaşadığınız sıkıntıların artık bittiğine ve bir daha yaşanmayacağına işarettir. Kumla oynamak, kumdan kale yapmak çok para kazanmak ve mal sahibi olmak olarak da yorumlanır. Deniz kumu, dere kumu aynı manaları taşırlar. Rüyada kum havuzu görmek veya kum havuzunda oynamak bu rüya size çok ciddi bir durum hakkında uyarı mesajı verir. Bu rüya hakkında geniş bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını inceleyiniz. Rüyada kumul, kum tepesi görmek öğrenmek istediğiniz gerçeğin sizin için acı bir sonucu olacağını gösterir.

“Rüyada Kum Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda deniz kumunda birçok Uğur böceği gördüm, ve elimi sokup yakalamaya çalıştım ve birtane avucumun icine aldım.Yorumunuzu bekliyorum şimdiden tesekurler

Rüyada kum üzerinde Allah yazılı olduğunu görmek
Ruyamda kum uzerinde ve gokyuzunde Arapca Allah yazili oldugunu gordum. Gokyuzundeki yaziyi incelemek icin agaclarin arkasina yururken yanlislikla kuma basip ordaki yaziyi bozdum. Bu ne anlama gelebilir acaba?

Rüyada Allah yazısı görülmesi her zaman için hayırlı gelişmelere işarettir. Rüyanızda kum üzerindeki yazıyı istemeyerek silmiş olmanız, hayatınızda bir kısmeti kaçırdığınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir