Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kuma Görmek

Rüyada kuma görmek neye işaret eder?

Rüyada kuma görmekRüyada eşim üzerime kuma getirmişti ve o kuma ablamdı ve ben evi terk etmek istedim ama bir türlü izin vermedi, ne anlama geldiğini merak ediyorum, cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada kuma görmek nasıl yorumlanır?

Kuma eşinin üzerine ikinci eş getirmek anlamındadır. Rüyada kuma birini görmek genel anlamda kişinin evlilik hayatı hakkında mesaj verir ve bekarlar için evlilik konusundaki bazı endişelerinin yersiz olduğunu, evliler için evlilik yaşamlarını renklendirmek, daha fazla mutlu olmanın yollarını aramak gerektiğini simgeler.

Rüyada kuma gelmesi, rüyada üzerine kuma geldiğini görmek kişinin evlilik yaşamında güven eksikliği ve aile ilişkisinde bir sıkıntıya işaret eder. Rüyada kuma olmak, kuma gitmek rüya sahibinin kendi duygularının bir başkasının üzerindeki  bir projeksiyonu olabilir, birilerinin sizi rakip gördüğünü anlatır ve o kişiye onun rakibi olmadığınızı, onun eşini ya da sevgilisini elinden almayı düşünmediğinize inandırmak gerektiğine işaret eder.

“Rüyada Kuma Görmek” için 5 yanıt

Merhabalar, rüyamda kendimden yaşca büyük zengin ve evli bir adamla evlenmiş olduğumu, kendimi kuma olarak o eve gitmiş gördüm, adamı çok sevdiğimi ve çok kıskandığımı gördüm anlamı nedir acaba

Lale merhaba, Rüyada kendinden yaşlı biriyle evlendiğini görmek gerçek hayatınızda verdiğiniz emeklerin, gösterdiğiniz çabaların karşılığını alma zamanınızın geldiğini, mutluluk, huzur dolu günlerin başladığını simgeler. Rüyada kuma olmak sayfada yazdığı gibi kendine güven sorunu yaşadığınızı göstermektedir. Rüyada birisini kıskandığını görmek arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade eder.

Rüyamda eşime başka kiz istemeye gitmişiz. Kizin ailesi eşim ben ve kayınvalidem bi evde sohpet ediyoruz. Niye kuma istemeye gittiğimizi anlamıyorum ama çok üzgünüm belli etmemeye çalışıyorum. Kuma gelmesini istedikleri kız onların evlerinden ayrılırken eşimle beni pikniğe davet ediyo. ( Bunlara bakmayın ben kuma gelmiycem der gibi) Bende gülüyorum o zaman. Kayınvalidem görüyo ne gülüyoruz diye bize meraklı bakıyo bizde idare etmek ve anlamasınlar diye sanki herşey onların istediği gibiymiş gibi davranıyoruz

Rüyamda sevgilimin abisinin çocuguna bakıcı iki kız kardeş bakıyor çocuğuna ve o kız kardeşten 1 tanesi sevgilime aşık, sırf abisinin çocuğuna baksın diye benimle sevgili olduğunu saklamamız gerektiğini söylüyor, saklanarak eve giriyoruz ama çok kıskanıyorum, kadın bana pis pis bakıyor ama susup hiç bir şey demiyorum, bu ne demek bana lütfen açıklayabilir misiniz?

Merhabalar,7aylik evliyim. Ellhamdulillah iyi giden bir evliligim var. Rüyamda eşim üzerime kuma getiriyor. Düğün yapılıyor ama orda kızı daha görmüyorum hiç. Gerdek için yatakları hazırlandığını görüyorum. Ertesi gün ilk defa kızla karşılaşıyorum. Yanıma geliyor, tebessümle kumanim ben senin diyor. Ben orda başlıyorum kızmaya, sen nasıl bir kadınsın, nasıl böyle birseyi kabul edersin diye. Oda ama bebeginiz olmuyor diyor (çalışıyorum ve bebek düşünmedik daha o yuzden). Bende çoğu kişinin çocuğu olmuyor ve Allah belki bizi başka şekil mukafatlandiracakti diyorum.
Sonra eşim geliyor ve kıza kendini evinde hisset, kimse sana birşey demez demiştim ama bu durumda tabiki zor gibisinden bana laf atıyor.
Ben orda bağırmaya, ağlamaya başlıyorum ama sesim kısık fazla sesim çıkmıyor, yinede dediklerim anlaşılıyor.
Hakkimi helal etmiyorum fln diyorum. Tam yuzugumu çıkarıp atacağım esnada uyandım ve uyandığımda aglamakliydim.
Bu rüyanın yorumu acaba ne olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir