Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kumaş Görmek

Rüyada kumaş görmek ne demektir?

Ben rüyamda aksam saatlerinde yolda gelin, kayın valide birde galiba damat gördüm. Kayın valide gelinin koluna, birde boynuna takı niyetine kumaştan kesilmiş koyu yeşil kumaş bağladı ama gelinde kayın valide de de herkes çok mutluydu, anlamı nedir acaba?

Rüyada kumaş görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kumaş görmek hayatınızı oluşturan çeşitli parçaları ifade eder. Rüyada yırtık kumaş görmek dert ve sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyada kumaş kesmek, elbise veya benzeri bir giyecek dikmek amacıyla kumaş kestiğini görmek hayatınızda kimi yenilikler istediğinizi ifade eder. Rüyada zefir görmek aşk ve mutluluğa olan arzuyu gösterir. Ayrıca hayattan keyif aldığınıza işaret eder. Zefir nedir? Genellikle gömlek yapmakta kullanılan çizgili ince bir pamuklu kumaş. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyafet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bazı kumaşların rüya tabirleri

Rüyada ekose kumaş görmek veya ekose giydiğini görmek içinizdeki muhafazakar ve liberal düşüncelerinizin çatıştığını gösterir.

Rüyada jarse görmek hiç ummayacağınız bir kişiden ihanet yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada jarse satın almak gösteriş ve hava atmaya meraklı, iki yüzlü bir arkadaştan zarar göreceğinize delalet eder. Jarse nedir? Jarse, esnek dokunmuş ipekli ya da yünlü bir kumaş ya da bu kumaştan yapılmış ya da esnek örülmüş giyecek. Adını Fransa’nın Jersey Adası’ndan alır. Fransa’da 1660’lı yıllardan beri bilinir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir