Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kumbara Görmek

Rüyada kumbara görmek neye delalet eder?

Rüyamda annem yanıma geliyordu (ailemden başka şehirde okuyorum, 3 kız arkadaşımla ev tuttuk o evde oturuyoruz). Annem okuduğum şehre geliyor, evimizde misafir kalıyordu. Ben annemi evde bırakıp okula gidiyordum. Annem evde yalnız kalmaktan sıkılınca çarşıya gezmeye gitmiş ama giderken kapıyı kapatmayı unutmuş. Kapı açık kalınca bir hırsız eve girmiş ve evi alt üst etmiş, tüm dolaplar, eşyalar, kitaplar ortaya dökülmüş.

Gelen hırsız belli ki  öğrenci evine hırsızlığa geldiğine pişman olmuş ve evde para veya kıymetli bir şey bulamayınca sadece  ev arkadaşlarımından birinin kumbarasını açmaya çalışmış, açamayınca kumbarayı parçalamış ve içindeki bozuk paraları alıp gitmiş. Akşam eve geldiğimizde annem çok üzgündü “keşke yanınıza hiç gelmeseydim” diyerek ağlıyordu, bizde arkadaşlarımla onu teselli ediyorduk. Teşekkür ederim bu kadar. 21, kadın, flörtt, öğrenci.

Rüyada kumbara görmek yorumu

Rüyada kumbara görmekSevgili Yeliz, gördüğün rüyanın eşit ağırlıkta üç ana unsuru var; annenin sizi ziyarete gelmesi, evinizi soyan hırsız ve hırsızın parçaladığı kumbara.

Rüyada anneni görmek senin sahip olduğun ve annenden sana miras kalmış yüce değerleri gösterir ve senin bu değerlerin farkında olduğunu ifade eder. Bu konuda detaylı bilgiyi anne rüya yorumu sayfasında inceleyebilirsin. Evine hırsız girdiğini görmek ise bir zaman sıkıntı çektikten sonra rahata ereceğine ve bu arada seni kıskananlara karşı dikkatli olman gerektiğine işaret eder.

Rüyanda kumbara görmek sanıldığının aksine rüyayı gören kişinin maddi konularda daha dikkatli olması gerektiğine aksi halde para kaybetme tehlikesi olduğuna delalet eder. Kumbarada para biriktirdiğini görmek kişinin gerçek hayatında bir para kaybetme tehlikesi atlattığını ve böyle durumları daima göz önünde bulundurup ona göre tedbirli davranmak gerektiğine işaret eder. Kumbaradan para almak rüyayı gören kişinin beklenmeyen bir harcama yapmak zorunda kalacağına delalet eder. Rüyada kumbara kırmak kişinin finansal sıkıntılar yüzünden öfkelendiğini ve kendini bilemez bir halde herkesle çatıştığını temsil eder.

Sonuç olarak hırsızın sadece kumbaradaki bozuk paraları çalması, kumbarayı parçalaması ise yaşamınızdaki finansal sıkıntılara işaret etmekte ve bu sorunun aslında kafanızda canlandırdığınız kadar önemli olmadığını göstermekte ve yakında bunu atlatacağınıza rivayet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir