Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kumların Üzerine Uzanmak

Rüyada kuma uzanmak ne demektir?

Sevgili admin, 23 yaşında, üniversiteden yeni mezun olmuş başarılı bir bayanım. çok iyi bir iş teklifi sebebiyle İstanbul’a taşınma arefesindeyim. Bu nedenle kafa karışıklığı yaşadığım kaygılı bir dönemdeyim. Rüyamda sahilde uzunca bir süre kumların üzerinde uzandıktan sonra kumlardan temizlenmek için denize bir girip çıkmaya karar veriyorum. ancak denizde, daha henüz kıyıda nispeten ince ve uzun bir balık (normal siyah-gri renkte) görüyorum. Balık bana doğru yüzüyor yüzüyor ve sanki yükselip yüzüme atlıyor ve ben korkuyorum. O sahne bir anda geçiyor ve ben hala kumlardan arınmak için suya girmeye çalışıyorum. Ancak kıyıya çok yakınlarda hep aynı cins balıktan görüyorum bazıları kendi halinde yüzüyor bazıları bana yaklaşır gibi oluyor ve bir türlü suya giremiyorum.

Biraz kıyı boyu yürüyeyim belki iyi bir yer bulurum diyorum ama ilerde o an deniz kestanesi olduğunu düşündüğüm kirpi boyutlarında koyu turuncu dikenli bir şey görüp yine giremiyorum. En son ise sanırım bir şekilde denize kısmen girmeyi başarıyorum ama bir anda kendimi hafif kalabalık bir havuzun içerisinde buluyorum ve orada kumlardan arınmaya çalışıyorum. Küçük kuzenlerin ise havuzun içinde kenarda durmuş beni izliyorlar. deniz de havuz da berrak değil. deniz çok temiz ve yüzülesi bir deniz değil ama normal. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada kuma uzanmak yorumu

Rüyada kumların üzerine uzanmakDeğerli okurum, öncelikle yaşamınızda başarılar diliyorum ki rüyanızda yapacağınız bazı küçük şeylerle bu başarıyı yakalacağını anlatıyor. Sizlerden bu rüyaları aldığımda benzer şeyleri yaşadığımı, o gençlik yıllarının heyecan, stres, umutlarını yeniden yaşıyorum. aslında senin durumunda birinin böyle bir rüya görmesi çok doğal ama senin rüyan ayrıca ne yapacağın konusunda da bilgi veriyor.

Kısaca özetlemek gerekirse; rüyanız içinde bulunduğunuz iç hesaplaşmaya hemen bir son verip sizi bekleyen kısmet, şans ve başarıya elinizi uzatmanızı söylemektedir. Çünkü rüyada kumsal görmek ya da kumlara uzanmak iç analizi veya iki durum arasında mukayese yapmayı simgeler. Lütfen kumsal rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Rüyada balık görmeniz zaten başlı başına şan, iyi gelişmeler, kısmet, bereket işaretidir. Gelişen olaylar senin bu şansa, kısmete kavuşmanız engelleyen – geciktiren duruma son vermek gerektiğini anlatmaktadır. Gördüğün rüyanın en ilginç kısmı deniz kestanesi görmen olup, bu taşıdığın güçsüzlük duygusunu yenmek gerektiğine işaret etmektedir. Sonunda denize girmeyi başarıyorsun, yani başarıya ve mutluluğa kavuşacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir