Kategoriler
Renkler

Rüyada Kumsalda Kırmızı Mantarlar

Rüyada kumsalda kırmızı mantarlar neye işarettir?

Merhaba, rüyamda annemle kumsal gibi bir yerde yürüyorduk, yerde kırmızı mantarlar gördük, az ileride çığlık sesleri duyduk, yerde bir kadının sol kolu kesilmiş yüz üstü yatıyordu. Sonra karşımıza onu kesen yaşlı bir adam çıkıyor, elinde poşet var biz annemle korkup tanımadığımız bir eve kaçtık, orada da 2 kız vardı, annem hemen polisi aradı, polis “1 – 2 gün sonra geliriz” dediler annem de onlara bağırdı, kızdı sonra uyandım. Bu rüya neyi işaret ediyor, teşekkür ederim. Leyla’nin rüyası

Rüyanın ana unsurları kumsalda yürümek, kırmızı mantar, kumsalda mantarlar, yerde yatan kadın, kesilmiş kol, sol kol, yaşlı bir adam, katil adam, elinde poşet, tanımadığın ev, polisi aramak. 03 Eylül 2012 15:25

Rüyada kumsalda kırmızı mantar görmek tabiri

Leyla merhaba. Rüyanız gerçek hayatınızda yakışıklı ve yetenekli biriyle karşılaşmayı haber verirken, bu karşılaşma, tanışma sonucu dikkatli olmanız, tedbirli davranmanız, onu iyice tanımadan onunla ilgili bir karar vermemeniz gerektiğini işaret etmektedir.

“Rüyada Kumsalda Kırmızı Mantarlar” için 2 yanıt

Rüyamda ölmüş babam yanıma geliyor mantara gitmemizi söylüyor, yeşil bir dağa doğru yürüyor, ben ona geleceğimi söylüyorum o anda uyandım.

Müslüm merhaba,
Rüyada ölmüş yakınların söylediklerine kulak vermek gerekir, çok değerli anlam taşıyabilir. Rahmetli babanın mantar toplamaya gitmek konusundaki söyledikleri aslında senin gerçek hayatında bazı üstün yeteneğin ve gayretlerin ile helal kazanca kavuşup, zengin olacağını haber vermekte, bunun için hemen çalışmaya başlamak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir