Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada kundakçılık görmek

Rüyada kundaklama ne demektir?

Rüyamda bazı tinerci görünüşlü kişilerin bir caminin halılarının üzerinde tiner döküp ateşe verdiklerini gördüm. Bu neye delalet eder?

Rüyada kundakçı görmek yorumu

Celil selam,  cami görmek selamete ulaşmaya alamet eder, rüyada tinerci birini görmek rüyayı gören kişinin reel yaşamında bir korku, kendine güven sorunu ya da bir takım güvensizlik duyguları içinde olduğunu gösterirken aynı zamanda bunları yaşatan olayları artık kontrol altına alması gerektiğini ifade eder. Rüyanızda bazı tinercilerin camiyi kundaklaması hayatınızda tam selamete ulaşacağınız sırada ortaya çıkan bir korku veya güven sorununun sizin buna ulaşmanıza mani olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada kundakçılık görmek öfke ve şiddet sembolüdür. Rüyada kundakçı birini görmek veya birinin bir yeri kundakladığını görmeniz reel yaşamda çevrenizde yıkıcı potansiyele sahip birileri olduğunu ve onların içindeki açıklanmamış öfkeden zarar görmemek için daha dikkatli olmak, mümkünse bu kişilerden uzaklaşmak gerektiğini gösterir. Rüyada bir yeri kundaklamak ya da kundakçı olduğunu görmek rüyayı gören kişinin hayatınız alt üst eden, yaşamının kontrolünü elinden kaçırmasına sebep olan şok edici bir olay ya da büyük bir duygusal travma yaşadığını, kendine veya çevresine zarar vermemek için derhal buna bir çözüm getirmesi gerektiğini ifade eder.

Kundakçılık nedir?

Kundaklama veya kundakçılık; kötü amaçlarla herhangi bir malı, binayı veya araziyi ateşe verme. Kundakçılık kasıtlı ve kötü amaçlı olması yönüyle kazara meydana gelen yangınlardan ayrılır ve pek çok ülkenin yasalarına göre suçtur. Genellikle en ağır cezalar, can kaybı ile sonuçlanan olaylarda verilir. Kundakçılık kavramı Türkçeye Rumca bez anlamındaki kundak sözcüğünden türeyen, “yağlı bez ile tutuşturmak” anlamındaki “kundak sokmak” deyimi yoluyla girmiştir.

“Rüyada kundakçılık görmek” için 2 yanıt

Rüyamda abd bayragini bi evin üstüne atıyorlar ve yangın çıkıyo ve yanıyor komple ev ateş gördüm sadece herhalde çok etkilendim yorumlarmisiniz

Ruyamda abimle beraber oturdugumuz apartmani yakmaya calisiyorduk once kendi evimizden basladik birkac esya yaktik ama yandiktan sonra sondu bolca beyaz duman oldu sonucta basaramadik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir