Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kundura Görmek

Rüyada kundura görmek neye çıkar?

Merhaba rüyamda halamın erkek ayakkabısı aldığını ve patronumuzun önerdigini söyledigi karisik bir ruya gordum siyah ve kunduraydi ne anlama geldigini soylerseniz cok sevinirim.

Rüyada kundura görmek neye yorumlanır?

Rüyada halayı görmek rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılmasına, sorunların çözülüp rahata ermeye, borcunun bitmesine, hastalığın iyileşmesine ve rüyayı görenin önüne pırı pırıl ve yeni bir hayat dönemi çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin Allah’ın yardımına sahip olacağına rivayet edilir.

Rüyada yeni kundura görmek evlenmek veya zengin olmak manası taşırken eski kundura görmek sıkıntılı günler geçirmek olarak yorumlanır. Kunduranın renginin siyah olması sizin başarıya giden yolunuzda size yardım edecek, destek verecek birileri bulunduğunu simgeler. Detaylı bilgi için lürfen ayakkabı rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Kundura Görmek” için 3 yanıt

ben rüyamda bir akrabamın benim çalıştığım yere gelip ayakkabı almak istediğini gördüm ve içeri girdiğin de ayakkabıyı çıkarıp başka bir ayakkabı giydi, rengi siyahtı ve kundura idi, lütfen yorumu ne olabilir? YARDIM EDİN:

Merhaba,
Sayfanıza ay ışığı takma adlı kişi önerisiyle kayıt oldum. 19 yaşındayım üniversite 2, sınıf öğrencisiyim. Rüyamda lise sondaki normal sınıftan erkek arkadaşlarımdan biriyle sevgili olmuş gibi hissediyordum. İlk önce ayaklarımızı yan yana getirdik ayakkabılaırmıza baktık. O kahverengi kundura giymişti, kendi giydiğim ayakkabıyı hatırlamıyorum ama aynı renkteydi onu hatırlıyorum. Sonra başımı onun omzuna koydum, yanağından öptüm. Bulunduğumuz mekan okul bahçesiydi.
not : lisedeyken onunla hiç çıkma gibi durumum olmadı, lisedeyken onunla kavga etmiştik. Teşekkür ederim, iyi geceler. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Merhaba kırmızı rose,
Aramıza hoşgeldin.
Gördüğün rüya gerçek hayatında yalnızlık çektiğini, daha fazla ilgi, alaka ve şefkat beklediğini işaret ederken aynı zamanda hakkında önemli bir uyarıda bulunuyor ve ilgi şefkat ararken dikkatli olup boş yere üzerine yeni yükler almamak gerektiğini hatırlatmaktadır. Çünkü rüyada ayakkabı görmek yük, eziyet demektir. Renginin kahverengi olması mükemmellik simgesidir. Sanki mükemmel olmaya çalışan birine karşı dikkatli olmanı ya da kendinin mükemmel olma arayışına son vermen anlamı taşıyabilir. Unutulmamalıdır ki mükemmel iyinin düşmanıdır. Mükemmeli ararken iyiyi kaçırmamak gereklidir. Rüyanın geri kalanı bu noktaya dikkat edersen önünde hoş şeylerin seni beklediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir