Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Künye Almak

Rüyada künye aldığını görmek ne demektir?

Merhaba, ben rüyamda kendimi İstanbul’da görüyorum, sevgilim yanımda ve bir kadından beraber künye alıyoruz. O künyelerin üstünde taşlar var, asili boncuklar ve onlar teker teker düşüyor yere. Rüyamı yorumlarsaniz sevinirim. Cok tesekkürler.

Rüyada künye almak ne demektir?

Cemre Merhaba, gördüğünüz rüya, güçlü aile bağlarına sahip biri olduğunuzu. Güçlü manevi yönünüze karşılık maddi anlamda kimi küçük kayıplar yaşayacağınızı simgelemektedir.

Rüyada sevgilinizi görmeniz gerçekte sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir.

Rüyada künye görülmesi köklerine bağlılığı, aile büyüklerine ve vefat etmiş yakınlarını anmaya işaret eder. Rüyada künye aldığını görmek kişinin reel hayatında bazı şeyleri sorguladığını ve yakın zamanda bunun cevabını alacağına delalet eder.

“Rüyada Künye Almak” için bir yanıt

Rüyamda babam bir altın künye almıs kendi koluna takmis. Nasil olduysa aynisindan benim kolumda da Goruyorum. Nasil ne ara taktim bilmiyorum. Sonra annem Geliyor yanimiza babamm alyans takiyor anneme. Yorumlarsaniz memnun olurum tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir