Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada küp görmek

Rüyada küp görmek neye delalet eder?

Ben 19 yaşında, üniversite ye 3. kez hazırlanan bir öğrenciyim. Bu gece rüyamda bodrum katı gibi bir yerde şuan bozuk olan, arada sırada çalışan bir telefonum var onu değişiyorum. Sonra telefon ilkten hoşuma gidiyor, sonra içime sinmiyor ve oradan benim bir akrabam gelip “seninki daha iyi” diyor, ben telefonu geri alıyorum. Oraya bir küp içinde yılan bırakıyorlar, kobra yılanları, ben korkmuyorum, kaçmıyorum, içlerinden bir tane yılan sarıydı, geldi bana doğru yükseldi öyle karşıma dikildi yalnız hiç korkmadım, sonra ben oradan bir çiftliğe gittim, atlar sığır cinsinde hayvanlar vardı, bana koşmaya başladılar, ben orada çitlerin üzerine çıkıp kurtuldum. O sarı yılanı önceki gün sevgilimin eski sevgilisi sarışındı onunla ilgili bir tartışma çıktı o sanıyorum.

Rüyada küp görmek yorumu

Mehmet Merhaba, rüyada telefon görmek mutlu bir haber, iş hayatında kademenizin yükselmesi ve mal anlamına gelir. Rüyada yılanlar konusunda detaylı bilgiyi rüyada yılan görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

Rüyada küp görmek genellikle iyiye yorumlanır, bolluk, bereket anlamındadır. Rüyanın sahibinin yakın gelecekte karlı işler yapacağına, bu sayede gönlünde yatan şeylere sahip olacağına, ticaret yapanlar için sermayesinin artacağına, diğer kişiler için hayatlarında kendilerine avantaj sağlayacak fırsatlar yakalayacaklarına rivayet edilir.rivayet edilir. Rüyada dolu küp görmek yukarıda anlatılan güzel olayların yakın bir zamanda gerçekleşeceğine delalet eder. Bir küpe bir şeyler doldurmak kişinin kendisi ve sevdiklerinin ileride rahat ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için bugünden bazı şeyler yapmak gerektiğini simgeler. Bir küpün içinde bir şey görüldüğünde görülen şeyin karakteristik özelliğine bakmak ve ona göre yorum yapmak gereklidir. Rüyada boş küp görmek rüyayı gören kişinin sabırla çalışması sonucu yeni başlayacağı iş veya yatırımda başarılı olacağını, bol kazanç elde edeceğini müjdeler . Burada anılan turşu küpü, su küpü şeklinde genellikle toprak veya seramikten yapılma saklama kabıdır.

Rüyada küp şeklinde bir nesne görmek rüyayı gören kişinin daha uyumlu ve çalışkan olmasıyla kimsenin maddi istekleri ve arzusunun gerçekleşmesine, manevi bakımdan güzel gelişmeler ve iç huzuruna kavuşmaya, maddi manevi bütün sıkıntılarından kurtularak gönül ferahlığı yaşamasına delalet eder.

Rüyanın sonu ise hayatta berrak düşünmeyi başardığında tüm korkuları ve endişelerinin yersiz olduğunu göreceğinize alamet etmektedir.

“Rüyada küp görmek” için 3 yanıt

Rüyamda açık arazide anlamsız şekilde bir şey görmeden bir yere kaçıyordum. Açık arazi birden etrafımda küp tahta parçalarıyla dolu tepelerler dolmaya başladı, biraz ilerledikten sonra arkamda kalan yolu kapatmak için zihin gücümle devirip yolu kapattım, çok ilginç geldi bu rüya bana, aynı gece başka bir rüyamda da hastanede yatan annemin ölüm haberini alıp hüngür hüngür ağlamıştım, şimdiden teşekkürler.

Gördüğünüz rüya geçmişten gelen büyük ihtimalle çocuk dönemlerinden kalan bazı gizli korkuların bazı zamanlar açığa çıktığını ve sizi rahatsız ettiğini temsil ederken aynı zamanda bu sorunu kalıcı olarak çözmeniz gerektiğini, yaşamınızda onarım gerektiren bir durum, derinlerde bir kaygı olduğunu anlatmaktadır. Annenin ölüm haberini aldığınız diğer rüya için anne rüya tabiri sayfası Rüyada annenin öldüğünü görmek paragrafını okuyunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir