Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Küp Şeker Görmek

Rüyada küp şeker görmek neye işaret eder?

İstihare rüyasına küp şeker gördüm. Ben boşandığım eşim için istihareye yattım. İlk gün eşimin annesinin evi ile evinin yanındaki evle beraber beyaz alçılı bir tavanla birleştiğini gördüm. Ayrıca eşimin beni alaca karanlıkta terk edip gittiğini gördüm. İkinci gecede ise bir kase ve yanında bulunan bazıları hafif sarımsı, bazıları beyaz olan küp şekerler gördüm. Kaseye sarımsı olan şekerleri en alta yerleştirdim beyaz olanları da üstüne yerleştirdim. 7 gece yattım, fakat her gün ayırt edemediğim rüyalar gördüm.

Son gece siyah bir araba gördüm. Arabanın arka tekerlekleri uçurumdaydı. Çevrede çok kalabalık vardı. Arabayı nasıl uçuruma düşürmeden kurtarabiliriz telaşındalardı. Nasıl oldu bilemiyorum ama bir anda kızımla kendimi arabanın düzeltilmiş bir biçimde içerisinde buldum kendimi. Arabanın içinin koltukları açık krem rengiydi. Üçlü koltuk önde tekliler arkada idi. Ben yorumlayamadım gördüklerimi. Yardımcı olursanız sevinirim. Allah razı olsun sizden. Aslı.

Rüyada küp şeker görmek neye yorulur?

Rüyada küp şeker görmekAslı merhaba. Rüyalarınızı ayrı ayrı yorumlamaya kalkarsak istihare anlamından uzaklaşmış oluruz. Boşandığınız eşiniz hakkında ne diye istihare yaptığınız önemli: onun durumunu merak etmek, yeniden bir araya gelmek ve benzeri. İstek tek ve net olursa doğru yorum yapılabilir. Cevabınıza göre daha ayrıntılı çalışma yapılabilir.

Rüyada küp şeker görmek zenginlik ve çok para kazanmak için çalışma ve davranış formlarını iyi şekillendirmek gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada şeker görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Küp Şeker Görmek” için 2 yanıt

Anneannem rüyasında 2010 yılında vefat eden büyük babamı görüyor. Büyük babam “kalk kalk nişan var. Tepsiye şeker dökte gidelim” diyor. Anneannem tepsiye şeker döküp büyükbabamla beraber gidiyor. 45, Kadın, Dul, Ev hanımı.

Acemi prens selam. Rüyalar görene göre yorumlanır ve bu durumda bu rüya anneannenin rahmetli eşini rüyasında görmesidir. Rüyada rahmetli kocayı görmek görenin eşini çok özlediğini ve onunla geçen güzel günleri andığını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir