Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kuran Harfleri Görmek

Rüyada kuran harfleri görmek ne demek?

Rüyada Kuran harfleri görmekRüyamda koltukta uzanıyordum ve kazağımı açıp karnımın sol tarafına bakıyordum. Sol böbrek boşluğumda Kuran harfleriyle yazılmış bir yazı vardı, sanki yara izi gibiydi. Ne yazdığını bilmiyordum ve acaba büyü falan mı diye korkuyordum. Yanımda teyzem vardı ve bir kağıda bedenimde yazılı olan harfleri yazmaya uğraşıyordu, bilen birine okutmak için. Bu neye çıkar? 27 Aralık 2009, 00:49. Rüya detayı: Yaş: 29, bayan bekar, çalışıyor.

Rüyada kuran harfleri görmek tabiri

Mediha selam, rüyada karın görülmesi doğal içgüdüleri ve bastırılmış duyguları ifade eder. Rüyada açık karın, güven ve güvenlik ihtiyacınızı simgeler. Bir istek veya ilkel duyguları – içgüdüleri ifade etme olabilir. Rüyanız korkularınız nedeniyle ilahi destek isteğinizi, tanrıya sığınma duygunuzu simgelemektedir.

Öte yandan rüyada görülen Kuran harfleri, Kuran ayetleri olup olmamasına göre farkı anlam taşır. Görülen Kuran ayetleri ise bu konuda detaylı bilgiyi rüyada Kuran görmek sayfasında okuyabilirsiniz.

“Rüyada Kuran Harfleri Görmek” için 4 yanıt

Selamünaleyküm, ben rüyamda evlendigimi gordum gelin alıcı olmadı, dugun salonuna giderken yolda gelin arabası geldi, bindik gelini tanımıyorum ama ben siyah lacivert arası takım elbise giymişim arabadan indik dugun salonuna giderken insanlar yol kenarına oturmuslar bir tane yaslı biri kuranı kerim vardı arapca yazıyordu. Biraz ilerde kemal sunalı gördüm düsünceli idi sonra salona girdik bu kadar. Simdiden tesekkür ederim.
yas 26 bekar erkek

Yerde Kuran görmek
Merhaba. Rüyamı sitede arattım bulamadım, size soruyorum, lütfen yorumlayabilir misiniz? Rüyamda yürürken evimizde bulunan Kuran-ı Kerimlerin ve bazı kitaplarımın yerde yırtık, eskimiş şekilde olduğunu gördüm, bazılarını yerden kaldırdım, bazılarını kaldırmadan yanından geçtim. Bu rüyanın anlamı nedir? Şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Emre merhaba, gördüğün rüya reel yaşamında hayatının manevi yönünde bir sıkıntı olduğunu işaret edebilir. Lütfen sakin kafayla yaşamının bir muhasebesini yap ve neyi doğru neyi yanlış / eksik yaptığını bir gözden geçir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir