Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kuran Kursuna Gittiğini Görmek

Rüyada Kuran Kursuna gittiğini görmek neye çıkar?

Ben gerçek hayatta şu anda Kuran kursuna gidiyorum, rüyamda ise Kuran kursuna gidiyorum ve orada kalıyormuşuz. Kursun mutfağına gidiyorum, buzdolabını açıp orayı yani buzdolabının içini düzeltiyorum. Bu sırada arkamdan bir kadın geliyor ve bana kızıyor “bu dolaptakiler ne, neden çok malzeme alıyorsunuz, benim kızımın parası boşa gidiyor” diyor.

Rüyada Kuran kursuna gittiğini görmekSonra elinde pürmüz var benim saçımı yakmaya çalışıyor. Oğlumda yanımda, ben ona kızıyorum “sen içeri git” diye. O gidiyor kız kardeşim geliyor, saçımızı yakmaya çalışıyor korkuyoruz biz, o gülüyor. İçeri gidiyorum hocayı çağırmaya, anlatıyorum korktuğumu ifade ediyorum, çıkıyoruz bakmak için kapının önünde bir tabut, tabutun içi çakıl taşı dolu, yarı kısmında da fasulye yaprakları varmış, hoca diyor ki “bu babaannenin annesi” diyor, “dirilmesin diye fasulye yaprağı koyduk” diyor. Eve gidiyoruz, kardeşim ben oğlum babaannem oturuyor, diyorum ki “Hanife yi tanıyor musun babaanne” oda dizlerini dövüyor “sorma” diyerek, bende “annen mi” diyorum, oda “eve” diyor (bu arada babaannem de vefat etti. bu rüyayı gördüğümde çoktan ölmüştü ve babaannemin annesini hayatımda hiç görmedim). Rüyada Kuran kursuna gitmek ve diğer gördüklerim ne mana veriyor?

Rüyada Kuran kursuna gittiğini görmek neye yorulur?

Rüyada Kuran kursuna gitmek, Kuran kursuna gittiğini veya Kuran öğrendiğini görmek gerçek yaşamınızda açlığını, eksikliğini hissettiğiniz manevi tatmin, iç huzuru konularında kendinizi geliştirmeniz, ilahi huzura kavuşmak için inanç ve ibadetlerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini simgeler. Rüyada Kuran kursu görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada saç görmek, kesmek, kestirmek, boyatmak, sarı saçlar, berber, kuaför görmek, genç yaşlı kadın erkek herkes tarafından sıklıkla görülen bir rüyadır ve çevreyle ilişkiler konusunda mesajlar verir. Rüyada saçlar kadınlar için kadınlık, baştan çıkarma, duygusallık, erkekler için erkeklik, erkeksi güç, çekicilik gibi iç duyguların yansıması, tutumların göstergesidir. Bu rüyalar aynı zamanda sağlık konusunda ikaz edici mesajlar verebilir.

Rüyada öğretmen görmek, öğretmenle konuşmak, öğretmenle görüşmek gerçek hayatınızda yeni bir yol, örnek olacak birini aradığınızı veya birinin geçmiş deneyimlerinden faydalanacağınızı gösterir. Rüyada tabut görmek ana rahmini ifade eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Eğer boş ise kimi uzlaşılmaz yönleriniz olduğu anlamına gelir. Alternatif olarak tabutlar artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı işaret eder.

“Rüyada Kuran Kursuna Gittiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kuran kursuna gidiyorum ama gitmeden önce benim oğlum kuranın kapak kısmını yırtmış oluyor hocaya veriyorum ama kuranı okumayada çalışıyorum kuranım biranda kaybolmuş oluyor aruyorum bulamıyorum hocaya kuranı ezbereyim diyorum lakin birkaç harfi hatırlamaya çalışıyorum ama oradada birsürü kuran var hiçbirini okuyamıyorum yazıları hep küçük geliyor nedir bunun anlamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir