Rüyada Kuran Okuyan Çocuk Görmek

Rüyada Kuran okuyan çocuk görmek neye işaret eder?

Rüyada Kuran okuyan çocuk görmekRüyamda bir küçük, yeni yürümeye başlayan bir erkek çocuğu gördüm. Çocuk yanımda yürüyor, oynuyordu ve yorgunluktan yanımda yerde uyuyup kalıyordu. Sonra ağzından kimi sesler duydum ve kulağımı ona yaklaştırdım. O küçücük çocuk İngilizce şarkı söylüyordu ve bir kısa süre sonra hangi şarkıyı söylüyor diye kulağımı daha da yaklaştırdım  ama çocuk uykuda Kuran ayetleri okuyordu. Etrafımda herkesi çağırdım ve “dinleyin” dedim. Hepimiz çocuğun etrafına oturup dinleyip ağlıyorduk.

Rüyada Kuran okuyan çocuk görmek neye yorumlanır?

Nimet merhaba, bu inanılmaz güzel müthiş rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Çocuk ve Kuran, Çocuk ve Allah ismini bir arada duyduğumda çok duygulanıyorum. Benim oğlumunda söylediği ilk kelime Allah idi ( 6 aylık iken sabah ezanını beraber dinliyorduk, hocanın ezanını tekrarlamak isterken Allah demişti)

Rüyada erkek çocuğu görmek güncel hayatınızda güvenebileceğiniz dostlarınız olduğunu ve bütün hareketlerinizin çevreniz tarafından saygı ile karşılandığına işaret eden güzel bir rüyadır. Normalde yürümemesi gereken yaşta bir çocuğun yürüdüğünü görmeniz, rüyada yürüyen çocuk görmek geleceğinizin parlak olduğunu işaret eder ve sahip olduğunuz içinizde gizli duran potansiyeli açığa çıkarmanız gerektiğini gösterir. Rüyada İngilizce konuşan çocuk görmek ise hayallerinize kavuşmak için doğru yolda ilerlediğinizi ve hedefinizi değiştirmemek gerektiğini temsil eder.

Gördüğünüz rüyanın can alıcı esas kısmı ise çocuğun Kuran okuduğunu görmeniz, duymanızdır. Rüyada Kuran dinlemek, kuran okuyan birini görmek gerçek yaşamınızda güzel gelişmelere, çalışanlar için işinde ilerleme, terfi etmelerine işaret olup ticaretle uğraşanlar için bol kazancı simgeler. Öğrenciler için zihin açıklığı ve sınavlarında başarıyı temsil eder.

11 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir