Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kuran Okuyan Çocuk Görmek

Rüyada Kuran okuyan çocuk görmek neye işaret eder?

Rüyada Kuran okuyan çocuk görmekRüyamda bir küçük, yeni yürümeye başlayan bir erkek çocuğu gördüm. Çocuk yanımda yürüyor, oynuyordu ve yorgunluktan yanımda yerde uyuyup kalıyordu. Sonra ağzından kimi sesler duydum ve kulağımı ona yaklaştırdım. O küçücük çocuk İngilizce şarkı söylüyordu ve bir kısa süre sonra hangi şarkıyı söylüyor diye kulağımı daha da yaklaştırdım  ama çocuk uykuda Kuran ayetleri okuyordu. Etrafımda herkesi çağırdım ve “dinleyin” dedim. Hepimiz çocuğun etrafına oturup dinleyip ağlıyorduk.

Rüyada Kuran okuyan çocuk görmek neye yorumlanır?

Nimet merhaba, bu inanılmaz güzel müthiş rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Çocuk ve Kuran, Çocuk ve Allah ismini bir arada duyduğumda çok duygulanıyorum. Benim oğlumunda söylediği ilk kelime Allah idi ( 6 aylık iken sabah ezanını beraber dinliyorduk, hocanın ezanını tekrarlamak isterken Allah demişti)

Rüyada erkek çocuğu görmek güncel hayatınızda güvenebileceğiniz dostlarınız olduğunu ve bütün hareketlerinizin çevreniz tarafından saygı ile karşılandığına işaret eden güzel bir rüyadır. Normalde yürümemesi gereken yaşta bir çocuğun yürüdüğünü görmeniz, rüyada yürüyen çocuk görmek geleceğinizin parlak olduğunu işaret eder ve sahip olduğunuz içinizde gizli duran potansiyeli açığa çıkarmanız gerektiğini gösterir. Rüyada İngilizce konuşan çocuk görmek ise hayallerinize kavuşmak için doğru yolda ilerlediğinizi ve hedefinizi değiştirmemek gerektiğini temsil eder.

Gördüğünüz rüyanın can alıcı esas kısmı ise çocuğun Kuran okuduğunu görmeniz, duymanızdır. Rüyada Kuran dinlemek, kuran okuyan birini görmek gerçek yaşamınızda güzel gelişmelere, çalışanlar için işinde ilerleme, terfi etmelerine işaret olup ticaretle uğraşanlar için bol kazancı simgeler. Öğrenciler için zihin açıklığı ve sınavlarında başarıyı temsil eder.

“Rüyada Kuran Okuyan Çocuk Görmek” için 11 yanıt

Rüyamda Kuran yazısı görüyorum nasıl biliyor musunuz, deftere yazı yazdığınızda arkasından yazının izi çıkar ben o yazıyı kalemle üstünden geçerek okudum, okuduğum şey zül celali yazıyordu, ben bundan çok etkilendim, bana yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyamda amcam para veriyordu, sonra suyun içine düştü çıkardım hamur oldu . annem kızacak dıye dusunuyodum Kuran-ı Kerim okumayı düşündün.
Ne anlama geliyor rüyam?

bence sen işinden çıkacaksın ve ekmekçide çıraklık yapmaya başlayacaksın ancak annen bundan memnun olmayacak çünkü eve az para getireceksin
inşallah memnun etmişimdir

rüyamda erkek bir bebek gördüm ayet okuyordu onu eşim kucağına aldı yere düştü ve iki tane köpek oldu tüm insanlara havladılar ancak bana havlamayıp yalamaya başladılar sonra kuş olup gökyüzüne gittiler
lütfen rüyama yorum yazın

Merhabalar sizden ricam rüyamı yorumlamanız, rüyamda bir cocuk görüyorum 3 yaşındaymıs kuranı ezbere okuyor, bide arapca yazıyor, yanımızda amca var o yazıyor amca yanlıs yapınca yanlıs yazdın diyor oda benim yüzüme bakıp elini kaldırıp sasırmıs gibi yapıo ama isimleri arapca yazıyor nasıl ögrendin ya küçücüksün sen diorum bilmem diyo bu şekilde uyandım gülerek teşekkürler. Adıda Osmanmış unuttum yazmayı o söylüyor bana ama bu kadar beyaz tatlı bir cocuk

Kader merhaba, rüyada Kuran okuyan çocuk görmek sayfada anlatılmaktadır. Burada faklı olan adının Osman olmasıdır ki bu bir başlangıç yapmaya, tez haber almaya yorulur.

Rüyamda annem ve küçük çocuklar kuran okuyordu, annem bana bakıyordu ve bu rüyayı iki gün üst üste gördüm.

Ruyamda bir yakınım doğum yapmıştı, erkek bebeği kucağıma alıp sınıf gibi yere bir yere bıraktım, sınıfa bir sürü doktor girdi, bebeğin altı pisti, sonra almaya gittiğimde bembeyaz ve kucagimda idi, annesine gotururken kucağında kurandan ayetler okudu, ben ailesine “bu mucize sizin cocugunuz konuşup kurandan ayetler söyledi bana” dedim.

Rüyada bir başkasının doğum yaptığını görmek aslında yapmayı düşündüğünüz bir atılım, başlamayı düşündüğünüz bir proje ya da yeni iş konusunda birilerinin ilk adımı atmasını ya da sizi harekete geçirmesini beklemekte olduğunuzu gösterir, bakınız rüyada doğum görmek sayfası. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise sizin bu adımı atacağınızı ve sonun çok hayırlı olacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir