Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kuran Okuyan Birilerini Görmek

Rüyada Kuran okuyan birilerini görmek neye işaret eder?

Rüyamda çok güzel bir yatta denizdeydik, birden güneş farklılaştı, deniz çekildi sonra dalgalar bizim teknenin üzerinden aştı. Japonca mı, Çince mi anlayamadığım yazılar vardı her yerde, sonra savaş çıkmıştı, bomba atılıyordu, herkes çok kötü ağlıyordu, bizde “ne yapacağız şimdi” diye ağlarken bir şeyin önünden geçerken kapısı açıldı.

İçerisi ışık saçıyordu, her yer yeşildi ve kuran okuyanlar öyle kutluydu ki hiçbir şeyden etkilenmiyorlardı, daha sonra ben ağlayarak yürüdüm oradan “keşke bizde ibadetlerimizi yerine getirseydik” diye bu rüyayı geçen sene gördüm yorumunu çok merak ediyorum. ayimo. 18 Mayıs 2012, 18:57

Rüyada Kuran okuyan birilerini görmek neye yorumlanır?

Rüyada Kuran okuyan birilerini görmekayimo merhaba, gördüğünüz rüya manevi dünyanızda bir eksiklik, bir özlemi işaret etmektedir. Manevi tarafınızdaki bu eksiklik nedeniyle bazen kendinizi kaos ortamındaymış gibi hissettiğinizi, karışık duygular yaşadığınızı anlatmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada Kuran görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kuran Okuyan Birilerini Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda aileden insanlar bir araya gelmis ve biz camiye ailecek namaz kilmaya gitmisiz ve hocanın biriyle ben sohbet etmeye basladim ve de ben merdivenlerden inemezken bana dokunmak gunah oldugundan kuran ı kerimden bir parca yirtarak yardim etti. 18, Kadın, bekar, öğrenci

Esra merhaba, gördüğün rüya hayatında bir şeylerin ters gittiğini ya da doğru olduğunu düşündüğün bir şeyin aslında yanlış ya da günah olduğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir