Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kuran tilaveti dinlemek

Rüyada Kuran tilaveti dinlemek nedir?

Büyük bir cami ve yeni atanmış bir imam kuran tilaveti yapıyor. Bu sırada gökyüzünde bir nur ve o nur bir melekle birlikte geliyor bu esnada ben “işte bu melek benim bu geceki dualarımı Allaha ulaştıracak” diyorum, sonra o nur ve melek yukarıya yükseliyor. Saygılarımla.

Kimden: tuba
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:33
Medeni Durumunuz:Evli
Şu anki ruh haliniz: uzgun
Anahtar kelimeler: büyük cami, yeni imam, tilavet

Rüyada Kuran tilaveti dinlemek nedir

Rüyada Kuran tilaveti dinlemekTuba merhaba, iç dünyanız hakkında bilgi, olmadığı için rüyanız hakkında yorum yapmak zor. sadece hayırlara işaret ettiği söylenebilir.

Rüyada cami görmek en hayırlı rüyalar arasındadır, görene huzur verir ve selamete çıkacağınıza işaret eder. Rüyada cami imamı görmek iş hayatında başarı, mevki sahibi olmak anlamına gelir. Rüyada nur görmek rüyalar içinde en hayırlı olanlardandır, doğru yolda ve yolunun aydınlık olduğunu gösterir. Büyük bir iç huzuru, bolluk, zenginlik, mevkii, ün, mutluluk olarak yorumlanır. Kafir bir kimse bu rüyayı görürse Islama Allah’a yakınlığı keşfeder. İyilik, Saflık, Koruma, Kutsallık, Rahatlık ve Teselli anlamlarını simgeler. Bu rüyada meleklerin size aktarmaya çalıştığı mesaja dikkat edin. Bu mesajlar daha fazla tatmin ve mutluluk, doğru bir haber olarak ifade eder. Aynı zamanda, Ruhun alışılmadık bir bozuklukluğuna, Kötü Kalplilige, Kötü faaliyetlerin bir sonucu olarak ta bu rüya görünebilir.

Tilavet nedir: tilavet kelimesinin anlamı kitabı okumak, takip etmek, ardından gitmek, tâbi olmak ve uymak anlamlarına gelir

Kuran tilaveti nedir: Kur’ân’ı usulüne uygun olarak okumak demektir.

“Rüyada Kuran tilaveti dinlemek” için bir yanıt

Rüyamda uzun zamandır görmediğim kardeşimle dedemi gördüm, onlar benim varlığımdan habersizlerdi, ben kuran okuyan adam sesi duyuyordum ve bana söylemem gereken Arapça bir kelime söyledi, ilkinde söyleyemedim, bana “tekrar dene” dedi. İkincisinde söyledim ve sonra uyandım ama kelimeyi hatırlamıyorum bu ne anlama geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir