Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kuranı Kerim Dinlemek

Rüyada Kuranı Kerim dinlediğini görmek ne demektir?

Bir gece rüyamda karşımda bir imamın bana Kuran’ı kerim okuduğunu görüyorum. Onu dikkatlice dinliyorum. O an kendimi huzurlu hissediyorum. İmama ilk baktığımda sakalsız bıyıksız tanıdığım sevdiğim bir imamın yüzü görüyorum, sonra kitaba bakıyorum sonra tekrar karşımdaki kişiye baktığımda sakallı bıyıklı tanımadığım bir yüz görüyorum. Birazcık okuyor ve bir ara duraklayıp bana “nas ve felak okumalısın” diyor.

Ben bunu gerçek hayatta yapmam gereken bir tavsiye olarak algılıyorum ve sonra imam ortadan kayboluyor. O anda kuran okumaya devam ediyor mu etmiyor mu hatırlamıyorum. Ben seni göremiyorum diyorum oda ALLAH öyle emretti diyor. O an acaba burada bana gerçek hayatla ilgili bir ikaz var mı diye düşünerek korkuyorum, çünkü bütün bunları görürken rüyada olduğumun farkındayım ve bilerek uyanmıyorum. Bu rüya beni çok etkiledi. Bunu hayatim boyunca unutmayacağım. Bana rüyada olumsuz bir mesaj var mı? Lütfen yorumlar mısınız, Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediyorum. 24 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada Kuranı kerim dinlemek neye yorumlanır?

Rüyada Kuranı Kerim dinlemekRüyada Kuran dinlediğini görmek gerçek yaşamınızda güzel gelişmelere, çalışanlar için işinde ilerleme, terfi etmelerine işaret olup ticaretle uğraşanlar için bol kazancı simgeler. Kuran okuyan birini görmek öğrenciler için zihin açıklığı ve sınavlarında başarıyı temsil eder. Rüyada cami imamı, imam görmek iş hayatında başarı, mevki sahibi olmak anlamına gelir. Rüyanız olumsuz bir mesajdan ziyade sizin için önemli bilgiler barındırmakta, kaza ve beladan uzak durmak içim manevi yönünüzü zenginleştirmeniz gerektiğini temsil etmektedir. Bu rüya hakkında ayrıntılı bilgi için rüyada Kuran görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kuranı Kerim Dinlemek” için 2 yanıt

Rüyada kuran okunduğunu görmek
İyi günler,
Gece gördüğüm rüyamda abimle birlikte açık bir alanda insana çok benzeyen ama ten rengi yeşilimsi gibi bir canlı, bağırarak kuran okuyordu. Rüyadan uyandım. Tekrar uykuya daldığımda okuduğu kuranı bitirdi ve yanımıza gelerek fatiha okuyup uyandım.
Yaş:18
Cinsiyet:Erkek
Öğrenciyim, bekarım, ruh halim her zamanki gibi güzel.
Sizden ricam bu sıralar sınav yoğunluğu nedeniyle internete fazla giremiyorum. Rüya yorumunun linkini ulaştırırsanız memnun olurum.
Şimdiden teşekkürler.

Selim selam,
Rüyada Kuran dinlemek, kuran okuyan birini görmek gerçek yaşamınızda güzel gelişmelere, çalışanlar için işinde ilerleme, terfi etmelerine işaret olup ticaretle uğraşanlar için bol kazancı simgeler. Öğrenciler için zihin açıklığı ve sınavlarında başarıyı temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir